Laatste nieuws

Programma zaal 2019/20 bekend

Het complete programma inclusief het bekerprogramma voor het nieuwe zaalseizoen is bekend. Alleen voor de bekerfinale moet nog een datum gevonden worden. Als de namen van de finalisten bekend zijn kunnen we altijd iets met programma schuiven om een geschikte datum in de maand maart te plannen. Op de laatste speeldag (maandag 6 april) willen ter afsluiting en op verzoek van de teams minimaal 3 of 4 wedstrijden spelen ( met prijsuitreiking) en niet zoals we gewend waren alleen de bekerfinale.

Start zaalcompetitie op maandag 23 september. Poule wedstrijden beker 23, 30 september en 7 oktober Beker 1/4 finale is gepland op maandag 2 december
Beker 1/2 finale is gepland op maandag 10 februari

Denken jullie ook nog aan RABO clubsupport en steun onze club...

Voor meer informatie over de   Rabobank Clubsupport Campagne


Programma totaal incl beker


Programma 1e klasse


Programma 2e klasse


Beker poule 1


Beker poule 2


Beker poule 3


Beker poule 4


 

 Denken jullie ook nog aan RABO clubsupport en steun onze club...

Voor meer informatie over de   Rabobank Clubsupport CampagneOverige nieuws