Zaalcompetitie

Maandag 18 november 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Geffe-zuid vrij -
Com - Waterwerk RVS vrij -
Com 19:00 Rijschool van Weert Cafe Boetje -
Com 19:30 DVSS De Geer 2 -
Com 20:00 Sports & Playgrass Tielemans hekwerk -
Com 20:30 Fransen bestrating Verstegen Boys -
Com 21:00 Nuland Keukens Heijmans Geffen -
Com 21:30 Lokven bestrating Sportcafe De Geer -


Maandag 25 november 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Sports & Playgrass -
Com - vrij Fransen bestrating -
Com 19:00 Sportcafe De Geer Waterwerk RVS -
Com 19:30 Tielemans hekwerk Nuland Keukens -
Com 20:00 De Geer 2 Lokven bestrating -
Com 20:30 Cafe Boetje Geffe-zuid -
Com 21:00 Verstegen Boys DVSS -
Com 21:30 Heijmans Geffen Rijschool van Weert -


Maandag 2 december 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 19:00 Cafe Boetje Rijschool van Weert -
Aanvullende informatie
Cafe Boetje 1 - Rijschool van Weert 1

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 19:00
Scheidsrechter / opmerking: DD
Bek 19:45 Verstegen Boys Tielemans hekwerk -
Aanvullende informatie
Verstegen Boys 1 - Tielemans hekwerk 1

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 19:45
Scheidsrechter / opmerking: CC
Bek 20:30 Sports & Playgrass Nuland Keukens -
Aanvullende informatie
Sports & Playgrass 1 - Nuland Keukens 1

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 20:30
Scheidsrechter / opmerking: BB
Bek 21:15 Heijmans Geffen Geffe-zuid -
Aanvullende informatie
Heijmans Geffen 1 - Geffe-zuid 1

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 21:15
Scheidsrechter / opmerking: AA


Maandag 9 december 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Cafe Boetje -
Com - vrij Sportcafe De Geer -
Com 19:00 Heijmans Geffen Geffe-zuid -
Com 19:30 Verstegen Boys Lokven bestrating -
Com 20:00 Sports & Playgrass Nuland Keukens -
Com 20:30 De Geer 2 Waterwerk RVS -
Com 21:00 Tielemans hekwerk Rijschool van Weert -
Com 21:30 Fransen bestrating DVSS -


Maandag 16 december 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Nuland Keukens vrij -
Com - DVSS vrij -
Com 19:00 Sportcafe De Geer De Geer 2 -
Com 19:30 Geffe-zuid Tielemans hekwerk -
Com 20:00 Lokven bestrating Fransen bestrating -
Com 20:30 Rijschool van Weert Sports & Playgrass -
Com 21:00 Waterwerk RVS Verstegen Boys -
Com 21:30 Cafe Boetje Heijmans Geffen -


Maandag 6 januari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Heijmans Geffen -
Com - vrij De Geer 2 -
Com 19:00 Tielemans hekwerk Cafe Boetje -
Com 19:30 Fransen bestrating Waterwerk RVS -
Com 20:00 Nuland Keukens Rijschool van Weert -
Com 20:30 Verstegen Boys Sportcafe De Geer -
Com 21:00 Sports & Playgrass Geffe-zuid -
Com 21:30 DVSS Lokven bestrating -


Maandag 13 januari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Rijschool van Weert vrij -
Com - Lokven bestrating vrij -
Com 19:00 Waterwerk RVS DVSS -
Com 19:30 Cafe Boetje Sports & Playgrass -
Com 20:00 De Geer 2 Verstegen Boys -
Com 20:30 Geffe-zuid Nuland Keukens -
Com 21:00 Sportcafe De Geer Fransen bestrating -
Com 21:30 Heijmans Geffen Tielemans hekwerk -


Maandag 20 januari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Tielemans hekwerk -
Com - vrij Verstegen Boys -
Com 19:00 Nuland Keukens Cafe Boetje -
Com 19:30 Fransen bestrating De Geer 2 -
Com 20:00 Sports & Playgrass Heijmans Geffen -
Com 20:30 DVSS Sportcafe De Geer -
Com 21:00 Rijschool van Weert Geffe-zuid -
Com 21:30 Lokven bestrating Waterwerk RVS -


Maandag 27 januari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Geffe-zuid -
Com - vrij Waterwerk RVS -
Com 19:00 De Geer 2 DVSS -
Com 19:30 Heijmans Geffen Nuland Keukens -
Com 20:00 Verstegen Boys Fransen bestrating -
Com 20:30 Cafe Boetje Rijschool van Weert -
Com 21:00 Sportcafe De Geer Lokven bestrating -
Com 21:30 Tielemans hekwerk Sports & Playgrass -


Maandag 3 februari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Sports & Playgrass vrij -
Com - Fransen bestrating vrij -
Com 19:00 Nuland Keukens Tielemans hekwerk -
Com 19:30 DVSS Verstegen Boys -
Com 20:00 Rijschool van Weert Heijmans Geffen -
Com 20:30 Lokven bestrating De Geer 2 -
Com 21:00 Geffe-zuid Cafe Boetje -
Com 21:30 Waterwerk RVS Sportcafe De Geer -


Maandag 10 februari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Heijmans Geffen vrij -
Com - De Geer 2 vrij -
Com 19:00 Sportcafe De Geer Verstegen Boys -
Com 19:30 Geffe-zuid Sports & Playgrass -
Com 20:00 Lokven bestrating DVSS -
Com 20:30 Cafe Boetje Tielemans hekwerk -
Com 21:00 Waterwerk RVS Fransen bestrating -
Com 21:30 Rijschool van Weert Nuland Keukens -


Maandag 17 februari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Cafe Boetje vrij -
Com - Sportcafe De Geer vrij -
Com 19:00 Waterwerk RVS De Geer 2 -
Com 19:30 Rijschool van Weert Tielemans hekwerk -
Com 20:00 DVSS Fransen bestrating -
Com 20:30 Geffe-zuid Heijmans Geffen -
Com 21:00 Lokven bestrating Verstegen Boys -
Com 21:30 Nuland Keukens Sports & Playgrass -


Maandag 2 maart 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Nuland Keukens -
Com - vrij DVSS -
Com 19:00 Sports & Playgrass Rijschool van Weert -
Com 19:30 Verstegen Boys Waterwerk RVS -
Com 20:00 Heijmans Geffen Cafe Boetje -
Com 20:30 Fransen bestrating Lokven bestrating -
Com 21:00 Tielemans hekwerk Geffe-zuid -
Com 21:30 De Geer 2 Sportcafe De Geer -


Maandag 9 maart 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 19:00 AA BB -
Aanvullende informatie
AA . - BB .

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 19:00
Scheidsrechter / opmerking: E
Bek 19:30 CC DD -
Aanvullende informatie
CC . - DD .

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 19:30
Scheidsrechter / opmerking: F
Com 20:00 De Geer 2 Lokven bestrating -
Bek 20:30 E F -
Com 21:00 Sportcafe De Geer Waterwerk RVS -


Maandag 16 maart 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Rijschool van Weert -
Com - vrij Lokven bestrating -
Com 19:00 Nuland Keukens Geffe-zuid -
Com 19:30 Fransen bestrating Sportcafe De Geer -
Com 20:00 Tielemans hekwerk Heijmans Geffen -
Com 20:30 Verstegen Boys De Geer 2 -
Com 21:00 Sports & Playgrass Cafe Boetje -
Com 21:30 DVSS Waterwerk RVS -


Maandag 23 maart 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Tielemans hekwerk vrij -
Com - Verstegen Boys vrij -
Com 19:00 Sportcafe De Geer DVSS -
Com 19:30 Heijmans Geffen Sports & Playgrass -
Com 20:00 De Geer 2 Fransen bestrating -
Com 20:30 Cafe Boetje Nuland Keukens -
Com 21:00 Waterwerk RVS Lokven bestrating -
Com 21:30 Geffe-zuid Rijschool van Weert -


Maandag 30 maart 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Geffe-zuid vrij -
Com - Waterwerk RVS vrij -
Com 19:00 Nuland Keukens Heijmans Geffen -
Com 19:30 DVSS De Geer 2 -
Com 20:00 Sports & Playgrass Tielemans hekwerk -
Com 20:30 Lokven bestrating Sportcafe De Geer -
Com 21:00 Rijschool van Weert Cafe Boetje -
Com 21:30 Fransen bestrating Verstegen Boys -


Maandag 6 april 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Sports & Playgrass -
Com - vrij Fransen bestrating -
Com 19:00 Cafe Boetje Geffe-zuid -
Com 19:30 Tielemans hekwerk Nuland Keukens -
Com 20:00 Verstegen Boys DVSS -
Com 20:30 Heijmans Geffen Rijschool van Weert -


Maandag 11 november 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Tielemans hekwerk -
Com - Verstegen Boys -
Com 19:00 Sportcafe De Geer DVSS 9 - 2
Com 19:30 Heijmans Geffen Sports & Playgrass 1 - 3
Com 20:00 De Geer 2 Fransen bestrating 4 - 8
Com 20:30 Cafe Boetje Nuland Keukens 3 - 4
Com 21:00 Waterwerk RVS Lokven bestrating 5 - 5
Com 21:30 Geffe-zuid Rijschool van Weert 2 - 3


Maandag 4 november 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Rijschool van Weert -
Com - Lokven bestrating -
Com 19:00 Nuland Keukens Geffe-zuid 3 - 1
Com 19:30 Fransen bestrating Sportcafe De Geer 2 - 1
Com 20:00 Tielemans hekwerk Heijmans Geffen 1 - 3
Com 20:30 Verstegen Boys De Geer 2 5 - 4
Com 21:00 Sports & Playgrass Cafe Boetje 2 - 2
Com 21:30 DVSS Waterwerk RVS 3 - 2


Maandag 28 oktober 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Heijmans Geffen -
Com - De Geer 2 -
Com 19:00 Sportcafe De Geer Verstegen Boys 3 - 8
Com 19:30 Geffe-zuid Sports & Playgrass 1 - 7
Com 20:00 Lokven bestrating DVSS 2 - 3
Com 20:30 Rijschool van Weert Nuland Keukens 1 - 5
Com 21:00 Waterwerk RVS Fransen bestrating 2 - 3
Com 21:30 Cafe Boetje Tielemans hekwerk 6 - 4


Maandag 21 oktober 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Nuland Keukens -
Com - DVSS -
Com 19:00 Sports & Playgrass Rijschool van Weert 7 - 3
Com 19:30 Verstegen Boys Waterwerk RVS 4 - 4
Com 20:00 Heijmans Geffen Cafe Boetje 7 - 3
Com 20:30 Fransen bestrating Lokven bestrating 3 - 3
Com 21:00 Tielemans hekwerk Geffe-zuid 7 - 3
Com 21:30 De Geer 2 Sportcafe De Geer 4 - 8


Maandag 14 oktober 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Cafe Boetje -
Com - Sportcafe De Geer -
Com 19:00 Waterwerk RVS De Geer 2 3 - 1
Com 19:30 Nuland Keukens Sports & Playgrass 3 - 9
Com 20:00 DVSS Fransen bestrating 1 - 6
Com 20:30 Geffe-zuid Heijmans Geffen 3 - 2
Com 21:00 Lokven bestrating Verstegen Boys 1 - 3
Com 21:30 Rijschool van Weert Tielemans hekwerk 4 - 6


Maandag 7 oktober 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek - Sportcafe De Geer -
Bek - Tielemans hekwerk -
Bek 19:00 Fransen bestrating Sports & Playgrass 5 - 5
Bek 19:30 Heijmans Geffen Rijschool van Weert 3 - 4
Bek 20:00 Cafe Boetje Waterwerk RVS 16 - 2
Bek 20:30 Geffe-zuid DVSS 4 - 4
Bek 21:00 De Geer 2 Verstegen Boys 1 - 6
Bek 21:30 Nuland Keukens Lokven bestrating 2 - 4


Maandag 30 september 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek - Rijschool van Weert -
Bek - Sports & Playgrass -
Bek 19:00 Geffe-zuid Cafe Boetje 3 - 7
Bek 19:30 DVSS Waterwerk RVS 0 - 6
Bek 20:00 De Geer 2 Nuland Keukens 0 - 2
Bek 20:30 Verstegen Boys Lokven bestrating 6 - 1
Bek 21:00 Tielemans hekwerk Fransen bestrating 9 - 4
Bek 21:30 Sportcafe De Geer Heijmans Geffen 1 - 10


Maandag 23 september 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek - Heijmans Geffen -
Bek - Fransen bestrating -
Bek 19:00 Rijschool van Weert Sportcafe De Geer 2 - 3
Bek 19:30 Sports & Playgrass Tielemans hekwerk 8 - 4
Bek 20:00 Nuland Keukens Verstegen Boys 0 - 1
Bek 20:30 Lokven bestrating De Geer 2 2 - 4
Bek 21:00 Cafe Boetje DVSS 11 - 1
Bek 21:30 Waterwerk RVS Geffe-zuid 2 - 3