Zaalcompetitie

Zondag 26 mei 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Schijndel/DE WIT Nooit Gedacht -
Com 14:30 Avanti'31 Boekel Sport -
Com 14:30 Excellent Ulysses -
Com 14:30 MULO Margriet -
Com 14:30 Olympia'18 Handel -
Com 14:30 FC Schadewijk Volkel -
Com 14:30 Constantia Vitesse'08 -


Zondag 19 mei 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Vitesse'08 MULO 3 - 3
Com 14:30 Nooit Gedacht Constantia 0 - 0
Com 14:30 Volkel Excellent 1 - 1
Com 14:30 Handel Avanti'31 2 - 1
Com 14:30 Boekel Sport Schijndel/DE WIT 2 - 0
Com 14:30 Ulysses Olympia'18 1 - 9
Com 14:30 Margriet FC Schadewijk 1 - 2


Zondag 12 mei 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 MULO Nooit Gedacht 0 - 4
Com 14:00 Avanti'31 Vitesse'08 2 - 0
Com 14:30 Excellent Boekel Sport 1 - 5
Com 14:30 Olympia'18 Margriet 4 - 1
Com 14:30 FC Schadewijk Handel 3 - 1
Com 14:30 Schijndel/DE WIT Constantia 3 - 0
Com 14:30 Volkel Ulysses 8 - 2


Zondag 5 mei 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Olympia'18 Avanti'31 1 - 1
Com 14:30 Excellent MULO 2 - 1
Com 14:30 Handel Margriet 2 - 4


Zaterdag 4 mei 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 18:00 Boekel Sport FC Schadewijk 0 - 0


Donderdag 2 mei 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 19:30 Nooit Gedacht FC Schadewijk 1 - 2


Zondag 28 april 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 MULO Avanti'31 2 - 3
Com 14:30 Nooit Gedacht Excellent 1 - 1
Com 14:30 Ulysses Handel 0 - 3
Com 14:30 Volkel Constantia 7 - 0
Com 14:30 FC Schadewijk Vitesse'08 5 - 0


Donderdag 25 april 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 20:00 Nooit Gedacht Boekel Sport 2 - 2


Maandag 22 april 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 13:30 Nooit Gedacht Olympia'18 0 - 2
Com 14:30 Boekel Sport MULO 3 - 1
Com 14:30 Margriet Volkel 1 - 2
Com 14:30 Handel Excellent 1 - 0
Com 14:30 Constantia Avanti'31 1 - 1
Com 14:30 Ulysses FC Schadewijk 0 - 5
Com 14:30 Vitesse'08 Schijndel/DE WIT 2 - 6


Zaterdag 20 april 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 18:00 Excellent Handel 3 - 2
Com 18:00 Constantia Ulysses 3 - 2


Maandag 15 april 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 19:00 Cafe Boetje Tielemans hekwerk 7 - 10


Zondag 14 april 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 MULO Constantia 1 - 2
Com 14:00 Avanti'31 Schijndel/DE WIT 1 - 1
Com 14:00 FC Schadewijk Nooit Gedacht 1 - 2
Com 14:30 Ulysses Margriet 2 - 0
Com 14:30 Excellent Vitesse'08 1 - 0
Com 14:30 Volkel Handel 2 - 1
Com 14:30 Olympia'18 Boekel Sport 2 - 2


Donderdag 11 april 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 18:30 Handel Boekel Sport 2 - 1
Com 19:30 Nooit Gedacht Margriet 1 - 1


Maandag 8 april 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Cafe/zaal 't Haasje -
Com 19:00 Geffe-zuid Fransen bestrating 1 - 3
Com 19:35 DVSS De Geer 2 5 - 1
Com 20:10 Sportcafe De Geer Lokven bestrating 7 - 3


Zondag 7 april 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Handel Ulysses 2 - 1
Com 14:30 Schijndel/DE WIT MULO 2 - 0
Com 14:30 Boekel Sport Volkel 2 - 0
Com 14:30 Constantia Olympia'18 0 - 1
Com 14:30 Vitesse'08 FC Schadewijk 4 - 1
Com 14:30 Margriet Excellent 1 - 1
Com 14:30 Nooit Gedacht Avanti'31 3 - 1


Donderdag 4 april 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 19:30 Nooit Gedacht Handel 1 - 1


Maandag 1 april 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Fransen bestrating -
Com 19:00 Lokven bestrating Geffe-zuid 6 - 7
Com 19:35 Cafe Boetje Nuland Keukens 9 - 4
Com 20:10 De Geer 2 Sportcafe De Geer 5 - 4
Com 20:45 Tuin en Kunstgras Waterwerk RVS 8 - 5
Com 21:20 Cafe/zaal 't Haasje DVSS 0 - 3
Com 21:55 Heijmans Geffen Tielemans hekwerk 3 - 10


Zondag 31 maart 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 12:00 Handel Volkel 0 - 1
Com 14:00 Avanti'31 Nooit Gedacht 0 - 1
Com 14:00 Boekel Sport Ulysses 7 - 0
Com 14:30 Constantia FC Schadewijk 0 - 1
Com 14:30 Excellent Margriet 1 - 1
Com 14:30 Schijndel/DE WIT Olympia'18 1 - 3


Maandag 25 maart 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - DVSS -
Com 19:00 Waterwerk RVS Heijmans Geffen 3 - 14
Com 19:35 Sportcafe De Geer Cafe/zaal 't Haasje 6 - 3
Com 20:10 Nuland Keukens Tuin en Kunstgras 6 - 2
Com 20:45 Geffe-zuid De Geer 2 9 - 6
Com 21:20 Tielemans hekwerk Cafe Boetje 7 - 4
Com 21:55 Fransen bestrating Lokven bestrating 3 - 2


Zondag 24 maart 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti'31 MULO 6 - 2
Com 14:30 Volkel Vitesse'08 6 - 1
Com 14:30 Margriet Handel 0 - 1
Com 14:30 Ulysses Boekel Sport 2 - 4
Com 14:30 Olympia'18 Schijndel/DE WIT 1 - 0
Com 14:30 FC Schadewijk Constantia 3 - 0
Com 14:30 Excellent Nooit Gedacht 2 - 2


Maandag 18 maart 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Lokven bestrating -
Com 19:00 Cafe/zaal 't Haasje Geffe-zuid 2 - 7
Com 19:35 Tuin en Kunstgras Tielemans hekwerk 3 - 3
Com 20:10 De Geer 2 Fransen bestrating 0 - 3
Com 20:45 Waterwerk RVS Nuland Keukens 2 - 4
Com 21:20 DVSS Sportcafe De Geer 3 - 16
Com 21:55 Cafe Boetje Heijmans Geffen 4 - 6


Zondag 17 maart 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 MULO FC Schadewijk 1 - 2
Com 14:00 Avanti'31 Margriet 3 - 2
Com 14:30 Schijndel/DE WIT Excellent 3 - 0
Com 14:30 Olympia'18 Volkel 2 - 0
Com 14:30 Constantia Boekel Sport 0 - 1
Com 14:30 Vitesse'08 Ulysses 1 - 2


Maandag 11 maart 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Sportcafe De Geer -
Com 19:00 Cafe Boetje Waterwerk RVS 17 - 3
Com 19:35 Geffe-zuid DVSS 7 - 2
Com 20:10 Tielemans hekwerk Nuland Keukens 4 - 1
Com 20:45 Lokven bestrating De Geer 2 0 - 0
Com 21:20 Heijmans Geffen Tuin en Kunstgras 3 - 10
Com 21:55 Fransen bestrating Cafe/zaal 't Haasje 8 - 2


Zondag 10 maart 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 FC Schadewijk Schijndel/DE WIT 0 - 1
Com 14:30 Ulysses Nooit Gedacht 0 - 3
Com 14:30 Margriet Vitesse'08 1 - 0


Maandag 25 februari 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - De Geer 2 -
Com 19:00 Tuin en Kunstgras Cafe Boetje 14 - 8
Com 19:35 Nuland Keukens Heijmans Geffen 3 - 4
Com 20:10 Cafe/zaal 't Haasje Lokven bestrating 1 - 3
Com 20:45 DVSS Fransen bestrating 4 - 2
Com 21:20 Sportcafe De Geer Geffe-zuid 2 - 3
Com 21:55 Waterwerk RVS Tielemans hekwerk 4 - 3


Zondag 24 februari 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Handel MULO 2 - 3
Com 14:30 FC Schadewijk Avanti'31 0 - 2
Com 14:30 Ulysses Schijndel/DE WIT 0 - 3
Com 14:30 Boekel Sport Vitesse'08 0 - 1
Com 14:30 Excellent Olympia'18 1 - 2
Com 14:30 Margriet Constantia 6 - 0
Com 14:30 Volkel Nooit Gedacht 4 - 1


Maandag 18 februari 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Geffe-zuid -
Com 19:00 Tielemans hekwerk Heijmans Geffen 1 - 1
Com 19:35 De Geer 2 Cafe/zaal 't Haasje 5 - 1
Com 20:10 Waterwerk RVS Tuin en Kunstgras 1 - 9
Com 20:45 Fransen bestrating Sportcafe De Geer 1 - 7
Com 21:20 Nuland Keukens Cafe Boetje 2 - 2
Com 21:55 Lokven bestrating DVSS 6 - 4


Zondag 17 februari 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti'31 Volkel 1 - 0
Com 14:30 Constantia Excellent 0 - 3
Com 14:30 Vitesse'08 Nooit Gedacht 3 - 1
Com 14:30 FC Schadewijk Olympia'18 0 - 1
Com 14:30 Boekel Sport Margriet 2 - 0
Com 14:30 Schijndel/DE WIT Handel 2 - 1


Zaterdag 16 februari 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 17:00 MULO Ulysses 3 - 2