Zaalcompetitie

Maandag 23 september 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek - Heijmans Geffen vrij -
Bek - Fransen bestrating vrij -
Bek 19:00 Rijschool van Weert Sportcafe De Geer -
Bek 19:30 Sports & Playgrass Tielemans hekwerk -
Bek 20:00 Nuland Keukens Verstegen Boys -
Bek 20:30 Lokven bestrating De Geer 2 -
Bek 21:00 Cafe Boetje DVSS -
Bek 21:30 Waterwerk RVS Geffe-zuid -


Maandag 30 september 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek - vrij Rijschool van Weert -
Bek - vrij Sports & Playgrass -
Bek 19:00 Geffe-zuid Cafe Boetje -
Bek 19:30 DVSS Waterwerk RVS -
Bek 20:00 De Geer 2 Nuland Keukens -
Bek 20:30 Verstegen Boys Lokven bestrating -
Bek 21:00 Tielemans hekwerk Fransen bestrating -
Bek 21:30 Sportcafe De Geer Heijmans Geffen -


Maandag 7 oktober 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek - Sportcafe De Geer vrij -
Bek - Tielemans hekwerk vrij -
Bek 19:00 Fransen bestrating Sports & Playgrass -
Bek 19:30 Heijmans Geffen Rijschool van Weert -
Bek 20:00 Cafe Boetje Waterwerk RVS -
Bek 20:30 Geffe-zuid DVSS -
Bek 21:00 De Geer 2 Verstegen Boys -
Bek 21:30 Nuland Keukens Lokven bestrating -


Maandag 14 oktober 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Cafe Boetje vrij -
Com - Sportcafe De Geer vrij -
Com 19:00 Waterwerk RVS De Geer 2 -
Com 19:30 Nuland Keukens Sports & Playgrass -
Com 20:00 DVSS Fransen bestrating -
Com 20:30 Geffe-zuid Heijmans Geffen -
Com 21:00 Lokven bestrating Verstegen Boys -
Com 21:30 Rijschool van Weert Tielemans hekwerk -


Maandag 21 oktober 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Nuland Keukens -
Com - vrij DVSS -
Com 19:00 Sports & Playgrass Rijschool van Weert -
Com 19:30 Verstegen Boys Waterwerk RVS -
Com 20:00 Heijmans Geffen Cafe Boetje -
Com 20:30 Fransen bestrating Lokven bestrating -
Com 21:00 Tielemans hekwerk Geffe-zuid -
Com 21:30 De Geer 2 Sportcafe De Geer -


Maandag 28 oktober 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Heijmans Geffen vrij -
Com - De Geer 2 vrij -
Com 19:00 Sportcafe De Geer Verstegen Boys -
Com 19:30 Geffe-zuid Sports & Playgrass -
Com 20:00 Lokven bestrating DVSS -
Com 20:30 Rijschool van Weert Nuland Keukens -
Com 21:00 Waterwerk RVS Fransen bestrating -
Com 21:30 Cafe Boetje Tielemans hekwerk -


Maandag 4 november 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Rijschool van Weert -
Com - vrij Lokven bestrating -
Com 19:00 Nuland Keukens Geffe-zuid -
Com 19:30 Fransen bestrating Sportcafe De Geer -
Com 20:00 Tielemans hekwerk Heijmans Geffen -
Com 20:30 Verstegen Boys De Geer 2 -
Com 21:00 Sports & Playgrass Cafe Boetje -
Com 21:30 DVSS Waterwerk RVS -


Maandag 11 november 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Tielemans hekwerk vrij -
Com - Verstegen Boys vrij -
Com 19:00 Sportcafe De Geer DVSS -
Com 19:30 Heijmans Geffen Sports & Playgrass -
Com 20:00 De Geer 2 Fransen bestrating -
Com 20:30 Cafe Boetje Nuland Keukens -
Com 21:00 Waterwerk RVS Lokven bestrating -
Com 21:30 Geffe-zuid Rijschool van Weert -


Maandag 18 november 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Geffe-zuid vrij -
Com - Waterwerk RVS vrij -
Com 19:00 Rijschool van Weert Cafe Boetje -
Com 19:30 DVSS De Geer 2 -
Com 20:00 Sports & Playgrass Tielemans hekwerk -
Com 20:30 Fransen bestrating Verstegen Boys -
Com 21:00 Nuland Keukens Heijmans Geffen -
Com 21:30 Lokven bestrating Sportcafe De Geer -


Maandag 25 november 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Sports & Playgrass -
Com - vrij Fransen bestrating -
Com 19:00 Sportcafe De Geer Waterwerk RVS -
Com 19:30 Tielemans hekwerk Nuland Keukens -
Com 20:00 De Geer 2 Lokven bestrating -
Com 20:30 Cafe Boetje Geffe-zuid -
Com 21:00 Verstegen Boys DVSS -
Com 21:30 Heijmans Geffen Rijschool van Weert -


Maandag 9 december 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Cafe Boetje -
Com - vrij Sportcafe De Geer -
Com 19:00 Heijmans Geffen Geffe-zuid -
Com 19:30 Verstegen Boys Lokven bestrating -
Com 20:00 Sports & Playgrass Nuland Keukens -
Com 20:30 De Geer 2 Waterwerk RVS -
Com 21:00 Tielemans hekwerk Rijschool van Weert -
Com 21:30 Fransen bestrating DVSS -


Maandag 16 december 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Nuland Keukens vrij -
Com - DVSS vrij -
Com 19:00 Sportcafe De Geer De Geer 2 -
Com 19:30 Geffe-zuid Tielemans hekwerk -
Com 20:00 Lokven bestrating Fransen bestrating -
Com 20:30 Rijschool van Weert Sports & Playgrass -
Com 21:00 Waterwerk RVS Verstegen Boys -
Com 21:30 Cafe Boetje Heijmans Geffen -


Maandag 6 januari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Heijmans Geffen -
Com - vrij De Geer 2 -
Com 19:00 Tielemans hekwerk Cafe Boetje -
Com 19:30 Fransen bestrating Waterwerk RVS -
Com 20:00 Nuland Keukens Rijschool van Weert -
Com 20:30 Verstegen Boys Sportcafe De Geer -
Com 21:00 Sports & Playgrass Geffe-zuid -
Com 21:30 DVSS Lokven bestrating -


Maandag 13 januari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Rijschool van Weert vrij -
Com - Lokven bestrating vrij -
Com 19:00 Waterwerk RVS DVSS -
Com 19:30 Cafe Boetje Sports & Playgrass -
Com 20:00 De Geer 2 Verstegen Boys -
Com 20:30 Geffe-zuid Nuland Keukens -
Com 21:00 Sportcafe De Geer Fransen bestrating -
Com 21:30 Heijmans Geffen Tielemans hekwerk -


Maandag 20 januari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Tielemans hekwerk -
Com - vrij Verstegen Boys -
Com 19:00 Nuland Keukens Cafe Boetje -
Com 19:30 Fransen bestrating De Geer 2 -
Com 20:00 Sports & Playgrass Heijmans Geffen -
Com 20:30 DVSS Sportcafe De Geer -
Com 21:00 Rijschool van Weert Geffe-zuid -
Com 21:30 Lokven bestrating Waterwerk RVS -


Maandag 27 januari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Geffe-zuid -
Com - vrij Waterwerk RVS -
Com 19:00 De Geer 2 DVSS -
Com 19:30 Heijmans Geffen Nuland Keukens -
Com 20:00 Verstegen Boys Fransen bestrating -
Com 20:30 Cafe Boetje Rijschool van Weert -
Com 21:00 Sportcafe De Geer Lokven bestrating -
Com 21:30 Tielemans hekwerk Sports & Playgrass -


Maandag 3 februari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Sports & Playgrass vrij -
Com - Fransen bestrating vrij -
Com 19:00 Nuland Keukens Tielemans hekwerk -
Com 19:30 DVSS Verstegen Boys -
Com 20:00 Rijschool van Weert Heijmans Geffen -
Com 20:30 Lokven bestrating De Geer 2 -
Com 21:00 Geffe-zuid Cafe Boetje -
Com 21:30 Waterwerk RVS Sportcafe De Geer -


Maandag 17 februari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Cafe Boetje vrij -
Com - Sportcafe De Geer vrij -
Com 19:00 Waterwerk RVS De Geer 2 -
Com 19:30 Rijschool van Weert Tielemans hekwerk -
Com 20:00 DVSS Fransen bestrating -
Com 20:30 Geffe-zuid Heijmans Geffen -
Com 21:00 Lokven bestrating Verstegen Boys -
Com 21:30 Nuland Keukens Sports & Playgrass -


Maandag 2 maart 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Nuland Keukens -
Com - vrij DVSS -
Com 19:00 Sports & Playgrass Rijschool van Weert -
Com 19:30 Verstegen Boys Waterwerk RVS -
Com 20:00 Heijmans Geffen Cafe Boetje -
Com 20:30 Fransen bestrating Lokven bestrating -
Com 21:00 Tielemans hekwerk Geffe-zuid -
Com 21:30 De Geer 2 Sportcafe De Geer -


Maandag 9 maart 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Heijmans Geffen vrij -
Com - De Geer 2 vrij -
Com 19:00 Sportcafe De Geer Verstegen Boys -
Com 19:30 Geffe-zuid Sports & Playgrass -
Com 20:00 Lokven bestrating DVSS -
Com 20:30 Cafe Boetje Tielemans hekwerk -
Com 21:00 Waterwerk RVS Fransen bestrating -
Com 21:30 Rijschool van Weert Nuland Keukens -


Maandag 16 maart 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Rijschool van Weert -
Com - vrij Lokven bestrating -
Com 19:00 Nuland Keukens Geffe-zuid -
Com 19:30 Fransen bestrating Sportcafe De Geer -
Com 20:00 Tielemans hekwerk Heijmans Geffen -
Com 20:30 Verstegen Boys De Geer 2 -
Com 21:00 Sports & Playgrass Cafe Boetje -
Com 21:30 DVSS Waterwerk RVS -


Maandag 23 maart 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Tielemans hekwerk vrij -
Com - Verstegen Boys vrij -
Com 19:00 Sportcafe De Geer DVSS -
Com 19:30 Heijmans Geffen Sports & Playgrass -
Com 20:00 De Geer 2 Fransen bestrating -
Com 20:30 Cafe Boetje Nuland Keukens -
Com 21:00 Waterwerk RVS Lokven bestrating -
Com 21:30 Geffe-zuid Rijschool van Weert -


Maandag 30 maart 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Geffe-zuid vrij -
Com - Waterwerk RVS vrij -
Com 19:00 Nuland Keukens Heijmans Geffen -
Com 19:30 DVSS De Geer 2 -
Com 20:00 Sports & Playgrass Tielemans hekwerk -
Com 20:30 Lokven bestrating Sportcafe De Geer -
Com 21:00 Rijschool van Weert Cafe Boetje -
Com 21:30 Fransen bestrating Verstegen Boys -


Maandag 6 april 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com onb. Cafe Boetje Geffe-zuid -
Com onb. Tielemans hekwerk Nuland Keukens -
Com onb. Heijmans Geffen Rijschool van Weert -
Com onb. Sportcafe De Geer Waterwerk RVS -
Com onb. Verstegen Boys DVSS -
Com onb. De Geer 2 Lokven bestrating -
Com - vrij Sports & Playgrass -
Com - vrij Fransen bestrating -


Donderdag 4 juli 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Fin 19:30 Heijmans Geffen Boetje 4 0 - 2


Woensdag 3 juli 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
7/8 19:00 P. de Klein H.J.A.C. 0 - 1
5/6 20:00 Weservit B.V. FCVE 1 - 3


Dinsdag 2 juli 2019

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Pla 19:00 Cafe Boetje/vd Doelen Heijmans Geffen 0 - 0
Aanvullende informatie
Cafe Boetje/vd Doelen 1 - Heijmans Geffen 1

Soort wedstrijd: Playoff
Aanvang: 19:00
Scheidsrechter / opmerking: Heijmans wns
Pla 20:00 Kessel v Grinsven Boetje 4 1 - 1
Aanvullende informatie
Kessel v Grinsven 1 - Boetje 4 1

Soort wedstrijd: Playoff
Aanvang: 20:00
Scheidsrechter / opmerking: Boetje 4 wns