2019/2020 competitie 1e klasse



  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Sports & Playgrass 15 13 1 1 40 118 44 74
2 Tielemans hekwerk 15 10 1 4 31 111 60 51
3 Cafe Boetje 14 7 3 4 24 59 51 8
4 Heijmans Geffen 14 6 1 7 19 43 54 -11
5 Nuland Keukens 14 4 2 8 14 44 69 -25
6 Rijschool van Weert 15 3 2 10 11 44 85 -41
7 Geffe-zuid 15 2 2 11 8 44 100 -56
Topscorers

Deze week



Wedstrijdoverzicht

Maandag 14 oktober 2019

Wd 1 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Cafe Boetje vrij -
Com 19:30 Nuland Keukens Sports & Playgrass 3 - 9
Com 20:30 Geffe-zuid Heijmans Geffen 3 - 2
Com 21:30 Rijschool van Weert Tielemans hekwerk 4 - 6

Maandag 21 oktober 2019

Wd 2 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Nuland Keukens -
Com 19:00 Sports & Playgrass Rijschool van Weert 7 - 3
Com 20:00 Heijmans Geffen Cafe Boetje 7 - 3
Com 21:00 Tielemans hekwerk Geffe-zuid 7 - 3

Maandag 28 oktober 2019

Wd 3 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Heijmans Geffen vrij -
Com 19:30 Geffe-zuid Sports & Playgrass 1 - 7
Com 20:30 Rijschool van Weert Nuland Keukens 1 - 5
Com 21:30 Cafe Boetje Tielemans hekwerk 6 - 4

Maandag 4 november 2019

Wd 4 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Rijschool van Weert -
Com 19:00 Nuland Keukens Geffe-zuid 3 - 1
Com 20:00 Tielemans hekwerk Heijmans Geffen 1 - 3
Com 21:00 Sports & Playgrass Cafe Boetje 2 - 2

Maandag 11 november 2019

Wd 5 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Tielemans hekwerk vrij -
Com 19:30 Heijmans Geffen Sports & Playgrass 1 - 3
Com 20:30 Cafe Boetje Nuland Keukens 3 - 4
Com 21:30 Geffe-zuid Rijschool van Weert 2 - 3

Maandag 18 november 2019

Wd 6 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Geffe-zuid vrij -
Com 19:00 Rijschool van Weert Cafe Boetje 4 - 4
Com 20:00 Sports & Playgrass Tielemans hekwerk 7 - 4
Com 21:00 Nuland Keukens Heijmans Geffen 1 - 5

Maandag 25 november 2019

Wd 7 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Sports & Playgrass -
Com 19:30 Tielemans hekwerk Nuland Keukens 6 - 6
Com 20:30 Cafe Boetje Geffe-zuid 7 - 4
Com 21:30 Heijmans Geffen Rijschool van Weert 5 - 3

Maandag 9 december 2019

Wd 8 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Cafe Boetje -
Com 19:00 Heijmans Geffen Geffe-zuid 5 - 7
Com 20:00 Sports & Playgrass Nuland Keukens 10 - 4
Com 21:00 Tielemans hekwerk Rijschool van Weert 8 - 4

Maandag 16 december 2019

Wd 9 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Nuland Keukens vrij -
Com 19:30 Geffe-zuid Tielemans hekwerk 4 - 12
Com 20:30 Rijschool van Weert Sports & Playgrass 3 - 10
Com 21:30 Cafe Boetje Heijmans Geffen 2 - 2

Maandag 6 januari 2020

Wd 10 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Heijmans Geffen -
Com 19:00 Tielemans hekwerk Cafe Boetje 0 - 7
Com 21:00 Sports & Playgrass Geffe-zuid 11 - 4

Maandag 13 januari 2020

Wd 11 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Rijschool van Weert vrij -
Com 19:30 Cafe Boetje Sports & Playgrass 6 - 8
Com 20:30 Geffe-zuid Nuland Keukens 2 - 2
Com 21:30 Heijmans Geffen Tielemans hekwerk 1 - 15

Maandag 20 januari 2020

Wd 12 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Tielemans hekwerk -
Com 19:00 Nuland Keukens Cafe Boetje 1 - 2
Com 20:00 Sports & Playgrass Heijmans Geffen 7 - 2
Com 21:00 Rijschool van Weert Geffe-zuid 3 - 3

Maandag 27 januari 2020

Wd 13 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Geffe-zuid -
Com 19:30 Heijmans Geffen Nuland Keukens 3 - 2
Com 20:30 Cafe Boetje Rijschool van Weert 5 - 1
Com 21:30 Tielemans hekwerk Sports & Playgrass 6 - 3

Maandag 3 februari 2020

Wd 14 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Sports & Playgrass vrij -
Com 19:00 Nuland Keukens Tielemans hekwerk 4 - 8
Com 20:00 Rijschool van Weert Heijmans Geffen 2 - 1
Com 21:00 Geffe-zuid Cafe Boetje 3 - 7

Maandag 10 februari 2020

Wd 17 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Heijmans Geffen vrij -
Com 19:30 Geffe-zuid Sports & Playgrass 2 - 7
Com 20:30 Cafe Boetje Tielemans hekwerk 3 - 11
Com 21:30 Rijschool van Weert Nuland Keukens 3 - 4

Maandag 17 februari 2020

Wd 15 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Cafe Boetje vrij -
Com 19:30 Rijschool van Weert Tielemans hekwerk 3 - 5
Com 20:30 Geffe-zuid Heijmans Geffen 3 - 6
Com 21:30 Nuland Keukens Sports & Playgrass 1 - 11

Maandag 2 maart 2020

Wd 16 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Nuland Keukens -
Com 19:00 Sports & Playgrass Rijschool van Weert 16 - 2
Com 20:00 Heijmans Geffen Cafe Boetje 0 - 2
Aanvullende informatie
Heijmans Geffen 1 - Cafe Boetje 1

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 20:00
Scheidsrechter / opmerking: reglementair
Com 21:00 Tielemans hekwerk Geffe-zuid 18 - 2

Maandag 9 maart 2020

Wd 10 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 21:30 Nuland Keukens Rijschool van Weert 4 - 5

Maandag 21 september 2020

Wd 18 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Rijschool van Weert -
Com 19:00 Nuland Keukens Geffe-zuid -
Com 19:30 Sports & Playgrass Cafe Boetje -
Com 20:00 Tielemans hekwerk Heijmans Geffen -

Maandag 28 september 2020

Wd 19 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Tielemans hekwerk vrij -
Com 19:30 Heijmans Geffen Sports & Playgrass -
Com 20:30 Cafe Boetje Nuland Keukens -
Com 21:30 Geffe-zuid Rijschool van Weert -

Maandag 5 oktober 2020

Wd 20 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - Geffe-zuid vrij -
Com 19:00 Nuland Keukens Heijmans Geffen -
Com 20:00 Sports & Playgrass Tielemans hekwerk -
Com 21:00 Rijschool van Weert Cafe Boetje -

Maandag 12 oktober 2020

Wd 21 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com - vrij Sports & Playgrass -
Com 19:00 Cafe Boetje Geffe-zuid -
Com 19:30 Tielemans hekwerk Nuland Keukens -
Com 20:30 Heijmans Geffen Rijschool van Weert -

Topscorers

Speler: Club: Doelpunten
Marco van Lokven Tielemans hekwerk 37
Rob van de Ven Sports & Playgrass 30
Rens Rovers Tielemans hekwerk 23
Tom van de Ven Sports & Playgrass 21
Mike van Lokven Sports & Playgrass 15
Noud Ploegmakers Sports & Playgrass 14
Bob van Iersel Cafe Boetje 13
Thijs Kappen Tielemans hekwerk 12
Dani Haas Heijmans Geffen 11
Eddy van Santvoort Tielemans hekwerk 11
Patrick Jagers Geffe-zuid 11
Frank van de Ven Sports & Playgrass 10
Aron van Buren Cafe Boetje 9
Jorn van Bakel Cafe Boetje 9
Laurens de Reuver Nuland Keukens 9
Mark Ruijssenaars Rijschool van Weert 9
Bjorn Steenbergen Cafe Boetje 8
Jorg Pouw Geffe-zuid 8
Thomas de Laat Rijschool van Weert 8
Bjorn Herngreen Geffe-zuid 7
Hein de Kinderen Sports & Playgrass 7
Joes van Uden Sports & Playgrass 7
Ken Bissels Heijmans Geffen 7
Mark van Lith Rijschool van Weert 7
Ruud Tielemans Sports & Playgrass 7
Sven Thissen Nuland Keukens 7
Tim Bissels Heijmans Geffen 7
Wessel van der Heijden Nuland Keukens 7
Jason Verhoeven Nuland Keukens 6
Mike van de Haterd Nuland Keukens 6
Teun Govers Geffe-zuid 6
Thijn Vos Cafe Boetje 6
Dave van Grunsven Geffe-zuid 5
Jeroen Korsten Tielemans hekwerk 5
Rick Pennings Nuland Keukens 5
Rick Verstegen Tielemans hekwerk 5
Stan van Bergen Rijschool van Weert 5
Teun van der Donk Tielemans hekwerk 5
Gijs Verhagen Cafe Boetje 4
Roy van Heertum Rijschool van Weert 4
Tomas Habraken Rijschool van Weert 4
Twan van Santvoort Nuland Keukens 4
Daan van Griensven Heijmans Geffen 3
Glenn van den Boogaard Heijmans Geffen 3
John Pennings Geffe-zuid 3
Luuk van der Doelen Tielemans hekwerk 3
Nick van Iersel Cafe Boetje 3
Tim van de Brand Sports & Playgrass 3
Willem van Kreij Tielemans hekwerk 3
Wouter Verstegen Geffe-zuid 3
Bart Hoeben Heijmans Geffen 2
Bas Visschers Tielemans hekwerk 2
John Hubers Heijmans Geffen 2
Luuk van Grinsven Cafe Boetje 2
Michael van den Heuvel Heijmans Geffen 2
Milan Visschers Tielemans hekwerk 2
Rens Ruijssenaars Rijschool van Weert 2
Rik van Roosmalen Cafe Boetje 2
Rob GabriŽls Tielemans hekwerk 2
Roel Kocken Rijschool van Weert 2
Tim Ruijs Heijmans Geffen 2
Dirk van Zandvoort Heijmans Geffen 1
Dylan Jagers Rijschool van Weert 1
Jasper Vrijsen Sports & Playgrass 1
Joeri Roovers Tielemans hekwerk 1
Mark Schuurmans Geffe-zuid 1
Rob de Groot Sports & Playgrass 1
Stef van der Heijden Heijmans Geffen 1