2019/2020 KNVB 3e klasse D (zuid2)



  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 FC Schadewijk 15 9 3 3 30 34 18 16
2 Den Dungen 14 7 4 3 25 24 16 8
3 RKPVV 14 7 3 4 24 23 23 0 PK 1
4 SC Helmondia 15 7 3 5 24 30 20 10
5 Boekel Sport 14 7 2 5 23 33 25 8
6 Margriet 15 6 4 5 22 29 21 8
7 Excellent 14 6 3 5 21 19 16 3
8 Nooit Gedacht 14 5 5 4 20 25 22 3
9 Schijndel/DE WIT 15 5 4 6 19 18 20 -2
10 Nijnsel/TVE Reclame 14 5 3 6 18 17 15 2
11 Handel 14 4 3 7 15 24 29 -5
12 SCG'18 14 3 4 7 13 14 30 -16
13 Avanti'31 15 3 4 8 13 17 26 -9
14 BMC 15 3 3 9 12 11 37 -26
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 RKPVV 8 6 2 0 20 15 5 10 PK 1
2 SC Helmondia 8 5 1 2 16 18 10 8
3 Margriet 8 4 2 2 14 15 9 6
4 FC Schadewijk 8 4 2 2 14 15 10 5
5 Schijndel/DE WIT 8 4 1 3 13 14 12 2
6 Den Dungen 8 3 3 2 12 9 8 1
7 Handel 8 3 2 3 11 18 14 4
8 Excellent 8 3 2 3 11 9 9 0
9 Nooit Gedacht 8 2 4 2 10 16 16 0
10 Nijnsel/TVE Reclame 8 3 1 4 10 9 9 0
11 Boekel Sport 8 2 1 5 7 13 20 -7
12 SCG'18 8 1 3 4 6 9 17 -8
13 Avanti'31 8 1 2 5 5 9 17 -8
14 BMC 8 1 2 5 5 4 17 -13
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Boekel Sport 6 5 1 0 16 20 5 15
2 FC Schadewijk 7 5 1 1 16 19 8 11
3 Den Dungen 6 4 1 1 13 15 8 7
4 Excellent 6 3 1 2 10 10 7 3
5 Nooit Gedacht 6 3 1 2 10 9 6 3
6 Nijnsel/TVE Reclame 6 2 2 2 8 8 6 2
7 Margriet 7 2 2 3 8 14 12 2
8 SC Helmondia 7 2 2 3 8 12 10 2
9 Avanti'31 7 2 2 3 8 8 9 -1
10 SCG'18 6 2 1 3 7 5 13 -8
11 BMC 7 2 1 4 7 7 20 -13
12 Schijndel/DE WIT 7 1 3 3 6 4 8 -4
13 Handel 6 1 1 4 4 6 15 -9
14 RKPVV 6 1 1 4 4 8 18 -10 PK 1
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 SCG'18 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Margriet 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Dungen 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Helmondia 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Excellent 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKPVV 0 0 0 0 0 0 0 0 PK 1
7 Nijnsel/TVE Reclame 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Boekel Sport 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Avanti'31 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Schadewijk 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Handel 0 0 0 0 0 0 0 0
12 BMC 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Nooit Gedacht 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Schijndel/DE WIT 0 0 0 0 0 0 0 0
Topscorers

Deze week

Zondag 1 maart 2020
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 SC Helmondia BMC -
Com 14:30 Margriet Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 SCG'18 Nooit Gedacht -
Com 14:30 Handel Boekel Sport -
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame Avanti'31 -
Com 14:30 RKPVV FC Schadewijk -
Com 14:30 Den Dungen Excellent -


Wedstrijdoverzicht

Zondag 22 september 2019

Wd 1 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 SCG'18 Handel 3 - 2
Com 14:30 Den Dungen Nooit Gedacht 0 - 0
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame Boekel Sport 3 - 1
Com 14:30 SC Helmondia FC Schadewijk 0 - 1
Com 14:30 RKPVV Avanti'31 3 - 1
Com 14:30 Margriet BMC 3 - 0

Zondag 29 september 2019

Wd 2 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti'31 Nijnsel/TVE Reclame 1 - 0
Com 14:00 Schijndel/DE WIT RKPVV 0 - 1
Com 14:30 BMC Den Dungen 1 - 1
Com 14:30 Handel Excellent 2 - 1
Com 14:30 Boekel Sport SC Helmondia 1 - 2
Com 14:30 FC Schadewijk SCG'18 4 - 0
Com 14:30 Nooit Gedacht Margriet 1 - 1

Zondag 6 oktober 2019

Wd 3 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 SCG'18 Avanti'31 1 - 1
Com 14:30 Den Dungen Schijndel/DE WIT 3 - 1
Com 14:30 Excellent SC Helmondia 2 - 1
Com 14:30 Nooit Gedacht Nijnsel/TVE Reclame 1 - 1
Aanvullende informatie
Nooit Gedacht 1 - Nijnsel/TVE Reclame 1

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: wordt bij Nijnsel gespeeld
Com 14:30 FC Schadewijk Handel 3 - 3
Com 14:30 Margriet Boekel Sport 3 - 0
Com 14:30 BMC RKPVV 0 - 2

Zondag 13 oktober 2019

Wd 4 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Nooit Gedacht 3 - 1
Com 14:00 Avanti'31 BMC 2 - 3
Com 14:30 RKPVV SCG'18 2 - 0
Com 14:30 Excellent Margriet 2 - 1
Com 14:30 SC Helmondia Den Dungen 3 - 0
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame FC Schadewijk 2 - 0
Com 14:30 Boekel Sport Handel 1 - 5

Zondag 20 oktober 2019

Wd 5 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 FC Schadewijk RKPVV 1 - 1
Com 14:30 Handel Schijndel/DE WIT 1 - 2
Com 14:30 Margriet Nijnsel/TVE Reclame 1 - 0
Com 14:30 SCG'18 Excellent 1 - 1
Com 14:30 Den Dungen Boekel Sport 2 - 2
Com 14:30 BMC SC Helmondia 0 - 4
Com 14:30 Nooit Gedacht Avanti'31 4 - 3

Zondag 27 oktober 2019

Wd 6 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT FC Schadewijk 1 - 2
Com 14:00 Avanti'31 Boekel Sport 1 - 3
Com 14:30 SCG'18 Margriet 1 - 2
Com 14:30 Excellent Den Dungen 0 - 2
Com 14:30 SC Helmondia Nooit Gedacht 4 - 3
Com 14:30 RKPVV Handel 3 - 1
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame BMC 2 - 0

Zondag 3 november 2019

Wd 7 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Handel Nijnsel/TVE Reclame 4 - 1
Com 14:30 FC Schadewijk Avanti'31 3 - 0
Com 14:30 Margriet SC Helmondia 2 - 3
Com 14:30 Den Dungen RKPVV 0 - 1
Com 14:30 BMC Excellent 0 - 3
Com 14:30 Boekel Sport Schijndel/DE WIT 2 - 3
Com 14:30 Nooit Gedacht SCG'18 4 - 2

Zondag 10 november 2019

Wd 8 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Margriet 2 - 2
Com 14:00 Avanti'31 Excellent 0 - 0
Com 14:30 SC Helmondia SCG'18 1 - 1
Com 14:30 Boekel Sport FC Schadewijk 3 - 1
Com 14:30 RKPVV Nooit Gedacht 2 - 2
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame Den Dungen 0 - 1
Com 14:30 Handel BMC 0 - 0

Zondag 17 november 2019

Wd 1 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Excellent Schijndel/DE WIT 0 - 2

Zondag 24 november 2019

Wd 9 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti'31 Handel 0 - 0
Com 14:30 Excellent RKPVV 5 - 1
Com 14:30 Nooit Gedacht Boekel Sport 0 - 1
Com 14:30 BMC FC Schadewijk 0 - 6
Com 14:30 SCG'18 Schijndel/DE WIT 0 - 0
Com 14:30 SC Helmondia Nijnsel/TVE Reclame 0 - 0
Com 14:30 Margriet Den Dungen 2 - 2

Zondag 1 december 2019

Wd 10 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Avanti'31 1 - 1
Com 14:30 RKPVV Margriet 4 - 3
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame Excellent 0 - 2
Com 14:30 FC Schadewijk Nooit Gedacht 1 - 3
Com 14:30 Den Dungen SCG'18 3 - 1
Com 14:30 Boekel Sport BMC 7 - 2
Com 14:30 Handel SC Helmondia 1 - 6

Zondag 8 december 2019

Wd 11 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Nooit Gedacht Handel 3 - 1
Com 14:00 Margriet Avanti'31 2 - 0
Com 14:00 BMC Schijndel/DE WIT 2 - 0
Com 14:00 Excellent Boekel Sport 1 - 4
Com 14:00 Den Dungen FC Schadewijk 2 - 4
Com 14:00 SC Helmondia RKPVV 2 - 2
Aanvullende informatie
SC Helmondia 1 - RKPVV 1

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:00
Scheidsrechter / opmerking: gestaakt ( 2-2 blijft eindstand)
Com 14:30 SCG'18 Nijnsel/TVE Reclame 0 - 5

Zondag 15 december 2019

Wd 12 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Nijnsel/TVE Reclame RKPVV 2 - 0
Com 14:00 FC Schadewijk Excellent 0 - 0
Com 14:00 Schijndel/DE WIT SC Helmondia 0 - 1
Com 14:00 Avanti'31 Den Dungen 0 - 3
Com 14:00 BMC Nooit Gedacht 1 - 1
Com 14:00 Boekel Sport SCG'18 5 - 1

Zondag 19 januari 2020

Wd 12 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Handel Margriet 1 - 4

Zaterdag 25 januari 2020

Wd 13 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 18:30 Margriet FC Schadewijk 1 - 2

Zondag 26 januari 2020

Wd 13 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 RKPVV Boekel Sport 0 - 2
Com 14:30 SCG'18 BMC 2 - 0
Com 14:30 SC Helmondia Avanti'31 1 - 3
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame Schijndel/DE WIT 1 - 1
Com 14:30 Den Dungen Handel 2 - 0
Com 14:30 Excellent Nooit Gedacht 2 - 1

Zondag 2 februari 2020

Wd 14 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti'31 SCG'18 0 - 1
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Excellent 1 - 0
Com 14:30 BMC Margriet 2 - 1
Com 14:30 FC Schadewijk SC Helmondia 3 - 2

Zondag 16 februari 2020

Wd 16 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti'31 RKPVV 4 - 1
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Den Dungen 1 - 3
Com 14:30 BMC Handel 0 - 3
Com 14:30 Nooit Gedacht SC Helmondia 1 - 0
Com 14:30 FC Schadewijk Nijnsel/TVE Reclame 3 - 0
Com 14:30 Boekel Sport Margriet 1 - 1

Zondag 1 maart 2020

Wd 15 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 SC Helmondia BMC -
Com 14:30 Margriet Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 SCG'18 Nooit Gedacht -
Com 14:30 Handel Boekel Sport -
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame Avanti'31 -
Com 14:30 RKPVV FC Schadewijk -
Com 14:30 Den Dungen Excellent -

Zondag 8 maart 2020

Wd 17 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame Nooit Gedacht -
Aanvullende informatie
Nijnsel/TVE Reclame 1 - Nooit Gedacht 1

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: wordt bij Nooit Gedacht gespeeld
Com 14:30 Handel FC Schadewijk -
Com 14:30 Boekel Sport Avanti'31 -
Com 14:30 RKPVV Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 SC Helmondia Excellent -
Com 14:30 Den Dungen BMC -
Com 14:30 Margriet SCG'18 -

Zondag 15 maart 2020

Wd 18 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Handel -
Com 14:30 Excellent Avanti'31 -
Com 14:30 Nooit Gedacht RKPVV -
Com 14:30 Den Dungen Margriet -
Com 14:30 BMC Nijnsel/TVE Reclame -
Com 14:30 SCG'18 SC Helmondia -
Com 14:30 FC Schadewijk Boekel Sport -

Zondag 22 maart 2020

Wd 19 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti'31 FC Schadewijk -
Com 14:30 SCG'18 Boekel Sport -
Com 14:30 Excellent BMC -
Com 14:30 RKPVV Den Dungen -
Com 14:30 Margriet Nooit Gedacht -
Com 14:30 SC Helmondia Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame Handel -

Zaterdag 28 maart 2020

Wd 20 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 18:30 FC Schadewijk Margriet -

Zondag 29 maart 2020

Wd 20 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Nijnsel/TVE Reclame -
Com 14:30 Den Dungen SC Helmondia -
Com 14:30 Nooit Gedacht Excellent -
Com 14:30 Boekel Sport RKPVV -
Com 14:30 BMC SCG'18 -
Com 14:30 Handel Avanti'31 -

Zondag 5 april 2020

Wd 21 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti'31 Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 Nooit Gedacht BMC -
Com 14:30 Margriet Handel -
Com 14:30 RKPVV Nijnsel/TVE Reclame -
Com 14:30 SCG'18 Den Dungen -
Com 14:30 Excellent FC Schadewijk -
Com 14:30 SC Helmondia Boekel Sport -

Zaterdag 11 april 2020

Wd 14 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 18:00 Handel RKPVV -
Com 18:00 Nooit Gedacht Den Dungen -
Com 18:00 Excellent SCG'18 -
Com 18:00 Boekel Sport Nijnsel/TVE Reclame -

Zondag 19 april 2020

Wd 22 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti'31 SC Helmondia -
Com 14:30 Margriet Excellent -
Com 14:30 Boekel Sport Den Dungen -
Com 14:30 FC Schadewijk Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame SCG'18 -
Com 14:30 RKPVV BMC -
Com 14:30 Handel Nooit Gedacht -

Zondag 26 april 2020

Wd 23 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Boekel Sport -
Com 14:30 SC Helmondia Margriet -
Com 14:30 SCG'18 RKPVV -
Com 14:30 Excellent Handel -
Com 14:30 Nooit Gedacht FC Schadewijk -
Com 14:30 Den Dungen Avanti'31 -
Com 14:30 BMC Avanti'31 -

Zondag 10 mei 2020

Wd 24 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti'31 Nooit Gedacht -
Com 14:00 Schijndel/DE WIT SCG'18 -
Com 14:30 Handel Den Dungen -
Com 14:30 Boekel Sport Excellent -
Com 14:30 RKPVV SC Helmondia -
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame Margriet -
Com 14:30 FC Schadewijk BMC -

Zondag 17 mei 2020

Wd 25 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Den Dungen Nijnsel/TVE Reclame -
Com 14:30 BMC Boekel Sport -
Com 14:30 SC Helmondia Handel -
Com 14:30 Margriet RKPVV -
Com 14:30 Excellent Nijnsel/TVE Reclame -
Com 14:30 Nooit Gedacht Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 SCG'18 FC Schadewijk -

Zondag 24 mei 2020

Wd 26 Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT BMC -
Com 14:00 Avanti'31 Margriet -
Com 14:30 FC Schadewijk Den Dungen -
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame SC Helmondia -
Com 14:30 RKPVV Excellent -
Com 14:30 Handel SCG'18 -
Com 14:30 Boekel Sport Nooit Gedacht -

Topscorers

Speler: Club: Doelpunten
Johan van Lierop RKPVV 13
Tim Schuijers Boekel Sport 12
Amos Letwory SC Helmondia 11
Benjamin Duah FC Schadewijk 11
Dani van der Weg FC Schadewijk 10
Jeffrey Sterks Den Dungen 10
Teun Graat Handel 8
Rob Manders Handel 7
Rob van de Ven Margriet 7
Sven van Gelder Excellent 7
Bob van Iersel Nooit Gedacht 6
Joey Schuurmans Margriet 6
Juul Hurkmans Boekel Sport 6
Stefan van de Water SC Helmondia 6
Tom Schuurmans Den Dungen 6
Dani Eveleens FC Schadewijk 5
Jens van Grinsven Den Dungen 5
Roel Verberk Excellent 5
Tijn Niemeyer Schijndel/DE WIT 5
Brent Blummel Schijndel/DE WIT 4
Frank van Herpen Nooit Gedacht 4
Jelle de Louw Nijnsel/TVE Reclame 4
Mauro Brus Avanti'31 4
Merlin Messakini SC Helmondia 4
Rens van der Wijst Boekel Sport 4
Rick van der Vleuten Nijnsel/TVE Reclame 4
Stefan Hulsen Nijnsel/TVE Reclame 4
Thijn Vos Nooit Gedacht 4
Arthur Bot SCG'18 3
Bilal el Ghezaoui Margriet 3
Frans Cuppers Excellent 3
Geert van Heeswijk Avanti'31 3
Jousef Khelil Margriet 3
Luigi Burhenne RKPVV 3
Martijn van Grinsven Schijndel/DE WIT 3
Noud Voets BMC 3
Revelino Kawarmala SC Helmondia 3
Sjors van Zoggel BMC 3
Tim Bissels Nooit Gedacht 3
Tom Liemburg FC Schadewijk 3
Twan Merks Boekel Sport 3
Anthony van Lierop RKPVV 2
Dennis van Nistelrooij SCG'18 2
Fabian Koenen Avanti'31 2
Giel Bos Handel 2
Guus Goossens Boekel Sport 2
Jeffrey van Vlijmen Margriet 2
Jelle Bouwmans Boekel Sport 2
John Egelmeers Nijnsel/TVE Reclame 2
Kadir Budaklier SC Helmondia 2
Koen van Engeland Avanti'31 2
Lars Hendriks Nooit Gedacht 2
Luc van de Hurk Avanti'31 2
Luuk Haas Margriet 2
Luuk van Loon SCG'18 2
Ramon van den Elzen Nooit Gedacht 2
Rob Witlox Nijnsel/TVE Reclame 2
Robin Smit BMC 2
Stan Guns Schijndel/DE WIT 2
Thijn Cornelissen Excellent 2
Thijs Fonken Handel 2
Tjeerd Pijnenburg Schijndel/DE WIT 2
Tony van de Wijst RKPVV 2
Alejandro Navarro Keeris Avanti'31 1
Bart van Duijnhoven Excellent 1
Bjorn Steenbergen Nooit Gedacht 1
Brian Perenboom SC Helmondia 1
e.d. Boekel Sport Nijnsel/TVE Reclame 1
e.d. Den Dungen FC Schadewijk 1
e.d. Excellent SC Helmondia 1
e.d. FC Schadewijk Boekel Sport 1
e.d. FC Schadewijk Handel 1
e.d. FC Schadewijk RKPVV 1
e.d. Schijndel/DE WIT Den Dungen 1
Edward Schouten Boekel Sport 1
Geert van den Bosch Handel 1
Giel Dalessi Den Dungen 1
Gijs Bexkens Handel 1
Gijs van der Voort BMC 1
Iliass Essakkati SC Helmondia 1
Jari Claasse Boekel Sport 1
Jelle Brus Avanti'31 1
Job Roijakkers Handel 1
Joost Mathijssen BMC 1
Jordi van Lijssel SCG'18 1
Jordy Hoeks FC Schadewijk 1
Jorn van Bakel Margriet 1
Joshua van de Waardt SCG'18 1
Kaj de Visser SCG'18 1
Kevin Korsten Margriet 1
Lars van de Kamp Margriet 1
Loek van Grinsven Den Dungen 1
Luc Ceelen FC Schadewijk 1
Lucas Groen FC Schadewijk 1
Marc Groetelaers SCG'18 1
Mark Onwezen Schijndel/DE WIT 1
Martijn Vertogen Margriet 1
Merijn van Haandel Boekel Sport 1
Michael van den Heuvel Nooit Gedacht 1
Mike van Lijssel SCG'18 1
Milan Lucius Avanti'31 1
Mo Aslam FC Schadewijk 1
Morris Landman Margriet 1
Perry van Herpen Nooit Gedacht 1
Raymond Swiggers RKPVV 1
Rik van Roosmalen Nooit Gedacht 1
Roy Govers Margriet 1
Roy Groenendaal SCG'18 1
Ruud Konter Handel 1
Sten van Vessem SCG'18 1
Thijs Govers BMC 1
Thomas Jan van Raaij Schijndel/DE WIT 1
Timo Cornelissen Excellent 1
Tomas Hendriks SC Helmondia 1
Wim Gerrits RKPVV 1
Wouter van Heertum Avanti'31 1