Zaal 2018-2019


2018 / 2019 1e klasse


  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Tielemans hekwerk 20 14 3 3 45 117- 69 48  kampioen
2 Tuin en Kunstgras 20 9 3 8 30 119- 93 26  
3 Cafe Boetje 20 9 3 8 30 104- 101 3  
4 Nuland Keukens 20 8 3 9 27 80- 77 3  
5 Heijmans Geffen 20 7 5 8 26 91- 90 1  
6 Waterwerk RVS 20 3 3 14 12 56- 137 -81  



Deze week

Maandag 1 april 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:35 Cafe Boetje Nuland Keukens 9 - 4  
Com 20:45 Tuin en Kunstgras Waterwerk RVS 8 - 5  
Com 21:55 Heijmans Geffen Tielemans hekwerk 3 - 10  

Wedstrijdoverzicht

Maandag 8 oktober 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:35 Tielemans hekwerk Waterwerk RVS 8 - 1  
Com 20:45 Heijmans Geffen Nuland Keukens 3 - 3  
Com 21:55 Cafe Boetje Tuin en Kunstgras 0 - 7  

Maandag 15 oktober 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Nuland Keukens Tielemans hekwerk 6 - 1  
Com 20:10 Waterwerk RVS Cafe Boetje 2 - 8  
Com 21:20 Tuin en Kunstgras Heijmans Geffen 4 - 8  

Maandag 22 oktober 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:35 Tielemans hekwerk Tuin en Kunstgras 4 - 5  
Com 20:45 Heijmans Geffen Cafe Boetje 5 - 7  
Com 21:55 Nuland Keukens Waterwerk RVS 5 - 3  

Maandag 29 oktober 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Heijmans Geffen Waterwerk RVS 3 - 4  
Com 20:10 Tuin en Kunstgras Nuland Keukens 10 - 3  
Com 21:20 Cafe Boetje Tielemans hekwerk 3 - 10  

Maandag 5 november 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:35 Nuland Keukens Cafe Boetje 4 - 2  
Com 20:45 Tielemans hekwerk Heijmans Geffen 5 - 3  
Com 21:55 Waterwerk RVS Tuin en Kunstgras 3 - 3  

Maandag 12 november 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Waterwerk RVS Tielemans hekwerk 3 - 6  
Com 20:10 Tuin en Kunstgras Cafe Boetje 2 - 6  
Com 21:20 Nuland Keukens Heijmans Geffen 4 - 4  

Maandag 19 november 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:35 Heijmans Geffen Tuin en Kunstgras 1 - 3  
Com 20:45 Cafe Boetje Waterwerk RVS 2 - 2  
Com 21:55 Tielemans hekwerk Nuland Keukens 5 - 3  

Maandag 26 november 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Waterwerk RVS Nuland Keukens 0 - 12  
Com 20:10 Cafe Boetje Heijmans Geffen 5 - 3  
Com 21:20 Tuin en Kunstgras Tielemans hekwerk 4 - 4  

Maandag 3 december 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:35 Waterwerk RVS Heijmans Geffen 1 - 4  
Com 20:45 Nuland Keukens Tuin en Kunstgras 6 - 3  
Com 21:55 Tielemans hekwerk Cafe Boetje 7 - 5  

Maandag 10 december 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Cafe Boetje Nuland Keukens 2 - 1  
Com 20:10 Heijmans Geffen Tielemans hekwerk 5 - 8  
Com 21:20 Tuin en Kunstgras Waterwerk RVS 12 - 5  

Maandag 14 januari 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Cafe Boetje Tuin en Kunstgras 8 - 5  
Com 20:10 Tielemans hekwerk Waterwerk RVS 5 - 3  
Com 21:20 Heijmans Geffen Nuland Keukens 7 - 2  

Maandag 21 januari 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:35 Nuland Keukens Tielemans hekwerk 4 - 7  
Com 20:45 Waterwerk RVS Cafe Boetje 3 - 7  
Com 21:55 Tuin en Kunstgras Heijmans Geffen 6 - 7  

Maandag 28 januari 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Tielemans hekwerk Tuin en Kunstgras 7 - 5  
Com 20:10 Heijmans Geffen Cafe Boetje 2 - 2  
Com 21:20 Nuland Keukens Waterwerk RVS 2 - 3  

Maandag 4 februari 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:35 Cafe Boetje Tielemans hekwerk 3 - 12  
Com 20:45 Heijmans Geffen Waterwerk RVS 5 - 5  
Com 21:55 Tuin en Kunstgras Nuland Keukens 4 - 5  

Maandag 18 februari 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Tielemans hekwerk Heijmans Geffen 1 - 1  
Com 20:10 Waterwerk RVS Tuin en Kunstgras 1 - 9  
Com 21:20 Nuland Keukens Cafe Boetje 2 - 2  

Maandag 25 februari 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Tuin en Kunstgras Cafe Boetje 14 - 8  
Com 19:35 Nuland Keukens Heijmans Geffen 3 - 4  
Com 21:55 Waterwerk RVS Tielemans hekwerk 4 - 3  

Maandag 11 maart 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Cafe Boetje Waterwerk RVS 17 - 3  
Com 20:10 Tielemans hekwerk Nuland Keukens 4 - 1  
Com 21:20 Heijmans Geffen Tuin en Kunstgras 3 - 10  

Maandag 18 maart 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:35 Tuin en Kunstgras Tielemans hekwerk 3 - 3  
Com 20:45 Waterwerk RVS Nuland Keukens 2 - 4  
Com 21:55 Cafe Boetje Heijmans Geffen 4 - 6  

Maandag 25 maart 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Waterwerk RVS Heijmans Geffen 3 - 14  
Com 20:10 Nuland Keukens Tuin en Kunstgras 6 - 2  
Com 21:20 Tielemans hekwerk Cafe Boetje 7 - 4  

Maandag 1 april 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:35 Cafe Boetje Nuland Keukens 9 - 4  
Com 20:45 Tuin en Kunstgras Waterwerk RVS 8 - 5  
Com 21:55 Heijmans Geffen Tielemans hekwerk 3 - 10  

Topscorers

Speler: Club: Doelpunten
Marco van Lokven Tielemans hekwerk 39
Rob van de Ven Tuin en Kunstgras 35
Tom van de Ven Tuin en Kunstgras 27
Wessel van der Heijden Nuland Keukens 23
Aron van Buren Cafe Boetje 21
Lars Hendriks Heijmans Geffen 21
Bob van Iersel Cafe Boetje 20
Luuk Vissers Nuland Keukens 17
Noud Ploegmakers Tuin en Kunstgras 16
Stef van der Heijden Heijmans Geffen 15
Dani Haas Heijmans Geffen 13
Eddy van Santvoort Tielemans hekwerk 13
Thijn Vos Cafe Boetje 12
Tim Bissels Heijmans Geffen 12
Mike van Lokven Tuin en Kunstgras 11
Nick van Iersel Cafe Boetje 11
Hein de Kinderen Tuin en Kunstgras 10
Julian van Wanrooij Cafe Boetje 10
Laurens de Reuver Nuland Keukens 10
Bas Visschers Tielemans hekwerk 8
Gijs Verhagen Cafe Boetje 8
Joeri Roovers Tielemans hekwerk 8
Ken Bissels Heijmans Geffen 8
Paul Verhoeven Waterwerk RVS 8
Stef de Groot Waterwerk RVS 8
Jason Verhoeven Nuland Keukens 7
Jorn van Bakel Cafe Boetje 7
Ruud Tielemans Tuin en Kunstgras 7
Sander van der Heijden Waterwerk RVS 7
Thijs Schuurmans Cafe Boetje 7
Mike van de Haterd Nuland Keukens 6
Thijs Kappen Waterwerk RVS 6
Thomas de Laat Tielemans hekwerk 6
Willem van Kreij Tielemans hekwerk 6
Jeroen Korsten Tielemans hekwerk 5
Luuk van der Doelen Tielemans hekwerk 5
Rens Smits Waterwerk RVS 5
Rick Pennings Nuland Keukens 5
Thomas Habraken Waterwerk RVS 5
Frank van de Ven Tuin en Kunstgras 4
Jari van Erp Heijmans Geffen 4
Mark Ruijssenaars Waterwerk RVS 4
Carlo Verstegen Waterwerk RVS 3
Dylan van Grinsven Cafe Boetje 3
Eric Bissels Heijmans Geffen 3
Hans de Kinderen Waterwerk RVS 3
Harry van Dinther Nuland Keukens 3
Michael van den Heuvel Heijmans Geffen 3
Nicky Hoeks Waterwerk RVS 3
Noud Kwaks Tuin en Kunstgras 3
Pim Visschers Tielemans hekwerk 3
Rens Korsten Tielemans hekwerk 3
Rik Korsten Tielemans hekwerk 3
Sven Thissen Nuland Keukens 3
Tim van den Brand Tuin en Kunstgras 3
Twan van Santvoort Nuland Keukens 3
Bart Hoeben Heijmans Geffen 2
Coen van Schijndel Tuin en Kunstgras 2
Daan van Griensven Heijmans Geffen 2
Dirk van Zandvoort Heijmans Geffen 2
Joeri Strik Cafe Boetje 2
Lennaard Haff Waterwerk RVS 2
Paul van Rosmalen Cafe Boetje 2
Rick Pennings Heijmans Geffen 2
Rick van de Leest Tielemans hekwerk 2
Roy van Heertum Tielemans hekwerk 2
Teun van de Donk Tielemans hekwerk 2
Bart Tielemans Tielemans hekwerk 1
John Hubers Heijmans Geffen 1
Jorg Korsten Tielemans hekwerk 1
Mark Savelkouls Heijmans Geffen 1
Rens Rovers Waterwerk RVS 1
Roy van Schaijk Cafe Boetje 1
Tom Kuper Waterwerk RVS 1


2018 / 2019 2e klasse


  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Geffe-zuid 18 15 1 2 46 102 48 54 kampioen
2 Fransen bestrating 18 13 1 4 40 70 37 33  
3 Sportcafe De Geer 18 8 2 8 26 81 55 26  
4 DVSS 18 7 0 11 21 54 87 -33  
5 De Geer 2 18 6 1 11 19 49 76 -27  
6 Lokven bestrating 18 5 2 11 17 52 70 -18  
7 Cafe/zaal 't Haasje 18 5 1 12 16 47 82 -35  



Deze week

Maandag 8 april 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Vrij Cafe/zaal 't Haasje   -    
Com 19:00 Geffe-zuid Fransen bestrating 1 - 3  
Com 19:35 DVSS De Geer 2 5 - 1  
Com 20:10 Sportcafe De Geer Lokven bestrating 7 - 3  

Wedstrijdoverzicht

Maandag 8 oktober 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Geffe-zuid vrij   -    
Com 19:00 De Geer 2 Cafe/zaal 't Haasje 2 - 3  
Com 20:10 Fransen bestrating Sportcafe De Geer 2 - 1  
Com 21:20 Lokven bestrating DVSS 7 - 1  

Maandag 15 oktober 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij De Geer 2   -    
Com 19:35 Cafe/zaal 't Haasje Lokven bestrating 4 - 1  
Com 20:45 DVSS Fransen bestrating 2 - 6  
Com 21:55 Sportcafe De Geer Geffe-zuid 5 - 5  

Maandag 22 oktober 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Sportcafe De Geer vrij   -    
Com 19:00 Geffe-zuid DVSS 8 - 2  
Com 20:10 Fransen bestrating Cafe/zaal 't Haasje 5 - 1  
Com 21:20 Lokven bestrating De Geer 2 5 - 2  

Maandag 29 oktober 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Lokven bestrating   -    
Com 19:35 De Geer 2 Fransen bestrating 0 - 8  
Com 20:45 Cafe/zaal 't Haasje Geffe-zuid 3 - 1  
Com 21:55 DVSS Sportcafe De Geer 3 - 7  

Maandag 5 november 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - DVSS vrij   -    
Com 19:00 Sportcafe De Geer Cafe/zaal 't Haasje 6 - 4  
Com 20:10 Geffe-zuid De Geer 2 5 - 1  
Com 21:20 Fransen bestrating Lokven bestrating 4 - 0  

Maandag 12 november 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Fransen bestrating vrij   -    
Com 19:35 Lokven bestrating Geffe-zuid 2 - 9  
Com 20:45 De Geer 2 Sportcafe De Geer 3 - 6  
Com 21:55 Cafe/zaal 't Haasje DVSS 2 - 6  

Maandag 19 november 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Cafe/zaal 't Haasje   -    
Com 19:00 DVSS De Geer 2 3 - 9  
Com 20:10 Sportcafe De Geer Lokven bestrating 5 - 1  
Com 21:20 Geffe-zuid Fransen bestrating 4 - 2  

Maandag 26 november 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Geffe-zuid   -    
Com 19:35 Sportcafe De Geer Fransen bestrating 1 - 3  
Com 20:45 DVSS Lokven bestrating 4 - 1  
Com 21:55 Cafe/zaal 't Haasje De Geer 2 2 - 4  

Maandag 3 december 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - De Geer 2 vrij   -    
Com 19:00 Lokven bestrating Cafe/zaal 't Haasje 7 - 3  
Com 20:10 Fransen bestrating DVSS 4 - 2  
Com 21:20 Geffe-zuid Sportcafe De Geer 4 - 1  

Maandag 10 december 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Sportcafe De Geer   -    
Com 19:35 DVSS Geffe-zuid 2 - 3  
Com 20:45 Cafe/zaal 't Haasje Fransen bestrating 3 - 3  
Com 21:55 De Geer 2 Lokven bestrating 5 - 2  

Maandag 14 januari 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Lokven bestrating vrij   -    
Com 19:35 Sportcafe De Geer DVSS 1 - 2  
Com 20:45 Geffe-zuid Cafe/zaal 't Haasje 9 - 2  
Com 21:55 Fransen bestrating De Geer 2 7 - 1  

Maandag 21 januari 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij DVSS   -    
Com 19:00 De Geer 2 Geffe-zuid 0 - 8  
Com 20:10 Cafe/zaal 't Haasje Sportcafe De Geer 5 - 2  
Com 21:20 Lokven bestrating Fransen bestrating 1 - 3  

Maandag 28 januari 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Fransen bestrating   -    
Com 19:35 DVSS Cafe/zaal 't Haasje 4 - 6  
Com 20:45 Geffe-zuid Lokven bestrating 7 - 4  
Com 21:55 Sportcafe De Geer De Geer 2 3 - 4  

Maandag 4 februari 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Cafe/zaal 't Haasje vrij   -    
Com 19:00 Lokven bestrating Sportcafe De Geer 1 - 1  
Com 20:10 De Geer 2 DVSS 1 - 2  
Com 21:20 Fransen bestrating Geffe-zuid 3 - 5  

Maandag 18 februari 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Geffe-zuid vrij   -    
Com 19:35 De Geer 2 Cafe/zaal 't Haasje 5 - 1  
Com 20:45 Fransen bestrating Sportcafe De Geer 1 - 7  
Com 21:55 Lokven bestrating DVSS 6 - 4  

Maandag 25 februari 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij De Geer 2   -    
Com 20:10 Cafe/zaal 't Haasje Lokven bestrating 1 - 3  
Com 20:45 DVSS Fransen bestrating 4 - 2  
Com 21:20 Sportcafe De Geer Geffe-zuid 2 - 3  

Maandag 11 maart 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Sportcafe De Geer vrij   -    
Com 19:35 Geffe-zuid DVSS 7 - 2  
Com 20:45 Lokven bestrating De Geer 2 0 - 0  
Com 21:55 Fransen bestrating Cafe/zaal 't Haasje 8 - 2  

Maandag 18 maart 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Lokven bestrating   -    
Com 19:00 Cafe/zaal 't Haasje Geffe-zuid 2 - 7  
Com 20:10 De Geer 2 Fransen bestrating 0 - 3  
Com 21:20 DVSS Sportcafe De Geer 3 - 16  

Maandag 25 maart 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - DVSS vrij   -    
Com 19:35 Sportcafe De Geer Cafe/zaal 't Haasje 6 - 3  
Com 20:45 Geffe-zuid De Geer 2 9 - 6  
Com 21:55 Fransen bestrating Lokven bestrating 3 - 2  

Maandag 1 april 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Fransen bestrating vrij   -    
Com 19:00 Lokven bestrating Geffe-zuid 6 - 7  
Com 20:10 De Geer 2 Sportcafe De Geer 5 - 4  
Com 21:20 Cafe/zaal 't Haasje DVSS 0 - 3  

Maandag 8 april 2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Cafe/zaal 't Haasje   -    
Com 19:00 Geffe-zuid Fransen bestrating 1 - 3  
Com 19:35 DVSS De Geer 2 5 - 1  
Com 20:10 Sportcafe De Geer Lokven bestrating 7 - 3  

Topscorers

Speler: Club: Doelpunten
Patrick Jagers Geffe-zuid 32
Rick Loeffen De Geer 2 23
Eric de Groot Fransen bestrating 22
John Pennings Geffe-zuid 20
Dani Jonker Sportcafe De Geer 19
Dave van Grunsven Geffe-zuid 19
Huub van Santvoort Lokven bestrating 19
Chris Ploegmakers DVSS 16
Duncan Post Sportcafe De Geer 15
Jordy van Helvoirt DVSS 13
Teun Govers Geffe-zuid 13
Mick van der Heijden Cafe/zaal 't Haasje 12
Paul de Groot Fransen bestrating 12
Perry van Herpen Sportcafe De Geer 12
Geert van de Hurk Fransen bestrating 11
Tijs van Nistelrooij Fransen bestrating 11
Maikel van de Hurk De Geer 2 10
Kylian van Helvoirt DVSS 9
Robin Jonker Cafe/zaal 't Haasje 9
Bjorn Steenbergen Sportcafe De Geer 8
Bram Stadhouders Cafe/zaal 't Haasje 8
Crist Schoones Lokven bestrating 8
Twan van Grunsven Lokven bestrating 8
Randy van Hoorn De Geer 2 6
Wouter van Sonsbeek Sportcafe De Geer 6
Danny Cremers Cafe/zaal 't Haasje 5
Mark Schuurmans Geffe-zuid 5
Rene van Erp Sportcafe De Geer 5
Ruud Vorstenbosch Geffe-zuid 5
Jeroen van der Doelen Cafe/zaal 't Haasje 4
Joost van Erp Sportcafe De Geer 4
Mark van Santvoort Lokven bestrating 4
Martijn van Dinther DVSS 4
Robert Jagers Fransen bestrating 4
Teun van Erp Sportcafe De Geer 4
Wil van Santvoort Lokven bestrating 4
Albert van Hammond Lokven bestrating 3
Dave van Schijndel DVSS 3
Jorg Pouw Geffe-zuid 3
Kevin Gloudemans De Geer 2 3
Maarten van Schijndel Fransen bestrating 3
Martijn van Erp Sportcafe De Geer 3
Roy Vos De Geer 2 3
Hugo van der Zande Geffe-zuid 2
Jens Verhagen Sportcafe De Geer 2
Joop van Sleeuwen Fransen bestrating 2
Kenny van Schijndel DVSS 2
Maarten Coppens Lokven bestrating 2
Martijn Coelen Fransen bestrating 2
Pieter Hulsen De Geer 2 2
Teun van Lokven Lokven bestrating 2
Wouter van Tuijl Cafe/zaal 't Haasje 2
Davey van Lieverloo De Geer 2 1
Ivo van de Ekker Cafe/zaal 't Haasje 1
Jarno van Lokven Lokven bestrating 1
Jimmy van Santvoort DVSS 1
John Emons Cafe/zaal 't Haasje 1
John van Loon Fransen bestrating 1
Julian van Erp Sportcafe De Geer 1
Kevin van Weert DVSS 1
Martijn van de Doelen Cafe/zaal 't Haasje 1
Mike van de Hurk Geffe-zuid 1
Ron Coppens Lokven bestrating 1
Roy van Schijndel DVSS 1
Willem van Santvoort Fransen bestrating 1
Wout van Oorschot Cafe/zaal 't Haasje 1

ZZV Beker Beker zaal 19 - finale


Speelronde 6: 15-04-2019

 

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Bek 19:00 Cafe Boetje Tielmans hekwerk* 7 - 10  

ZZV Beker Beker zaal 19 - 1/2 finale


Speelronde 5: 11-02-2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Bek 19:00 Tielemans hekwerk* Heijmans Geffen 7 - 2  
Bek 19:45 Geffe-zuid Cafe Boetje* 3 - 9  

ZZV Beker Beker zaal 19 - 1/4 finale (terugwedstrijd)


Speelronde 4: 07-01-2019

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Bek 19:00 Tuin en Kunstgras Heijmans Geffen* 5 - 6
 
Bek 19:45 Cafe Boetje* Fransen bestrating 6 - 5
 
Bek 20:30 Geffe-zuid* Nuland Keukens 3 - 2
 
Bek 21:15 Waterwerk RVS Tielemans hekwerk* 4 - 6
 

ZZV Beker Beker zaal 19 - 1/4 finale (heenwedstrijd)


Speelronde 3: 17-12-2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Bek 19:00 Tielemans hekwerk Waterwerk RVS 9 - 9
 
Bek 19:45 Nuland Keukens Geffe-zuid 4 - 4
 
Bek 20:30 Fransen bestrating Cafe Boetje* 3 - 5
 
Bek 21:15 Heijmans Geffen Tuin en Kunstgras 4 - 4
 

ZZV Beker Beker zaal 19 - ronde 1 (terugwedstrijd)


Speelronde 2: 01-10-2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Bek onb. Tuin en Kunstgras vrijlot   -    
Bek 19:00 Geffe-zuid* DVSS 9 - 3
 
Bek 19:35 Cafe Boetje* Waterwerk RVS 3 - 1
 
Bek 20:10 Heijmans Geffen* Lokven bestrating 7 - 3
 
Bek 20:45 Fransen bestrating* Cafe/zaal 't Haasje 9 - 2
 
Bek 21:20 De Geer 2 Nuland Keukens* 0 - 7
 
Bek 21:55 Tielemans hekwerk* Sportcafe De Geer 13 - 3
 

ZZV Beker Beker zaal 19 - ronde 1 (heenwedstrijd)


Speelronde 1: 24-09-2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Bek onb. Tuin en Kunstgras vrijlot   -    
Bek 19:00 Sportcafe De Geer Tielemans hekwerk* 2 - 7
 
Bek 19:35 Nuland Keukens* De Geer 2 7 - 1
 
Bek 20:10 Cafe/zaal 't Haasje Fransen bestrating* 1 - 7
 
Bek 20:45 Lokven bestrating Heijmans Geffen* 3 - 7
 
Bek 21:20 Waterwerk RVS Cafe Boetje 5 - 5
 
Bek 21:55 DVSS Geffe-zuid* 0 - 8