Zaal 2017-2018


1e klasse

  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Tielemans hekwerk 14 12 1 1 37 88 25 63  kampioen
2 Tuin en Kunstgras 14 11 2 1 35 84 51 33  
3 Heijmans Geffen 14 6 3 5 21 44 48 -4  
4 Verstegen bestratingen 14 5 4 5 19 51 43 8  
5 Cafe Boetje 14 4 3 7 15 37 67 -30  
6 Bosch v Wanrooij 14 4 2 8 14 44 56 -12  
7 Waterwerk RVS 14 4 0 10 12 29 56 -27  
8 Sportcafe De Geer 14 2 1 11 7 35 66 -31  

Wedstrijdoverzicht

Maandag 9 oktober 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Tuin en Kunstgras Bosch v Wanrooij 6 - 2  
Com 19:35 Verstegen bestratingen Sportcafe De Geer 8 - 1  
Com 20:10 Cafe Boetje Waterwerk RVS 1 - 3  

Maandag 16 oktober 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 20:45 Tielemans hekwerk Heijmans Geffen 3 - 3  
Com 21:20 Bosch v Wanrooij Cafe Boetje 5 - 1  
Com 21:55 Waterwerk RVS Verstegen bestratingen 2 - 3  

Maandag 23 oktober 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Sportcafe De Geer Tielemans hekwerk 1 - 6  
Com 19:35 Heijmans Geffen Tuin en Kunstgras 4 - 4  
Com 20:10 Verstegen bestratingen Bosch v Wanrooij 1 - 1  

Maandag 30 oktober 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 20:45 Tielemans hekwerk Waterwerk RVS 4 - 0  
Com 21:20 Cafe Boetje Tuin en Kunstgras 4 - 9  
Com 21:55 Sportcafe De Geer Heijmans Geffen 2 - 2  

Maandag 6 november 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Tuin en Kunstgras Verstegen bestratingen 5 - 5  
Com 19:35 Bosch v Wanrooij Tielemans hekwerk 1 - 8  
Com 20:10 Waterwerk RVS Sportcafe De Geer 2 - 4  

Maandag 13 november 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 20:45 Heijmans Geffen Cafe Boetje 2 - 5  
Com 21:20 Tielemans hekwerk Tuin en Kunstgras 1 - 5  
Com 21:55 Sportcafe De Geer Bosch v Wanrooij 1 - 6  

Maandag 20 november 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Verstegen bestratingen Cafe Boetje 2 - 2  
Com 19:35 Waterwerk RVS Heijmans Geffen 3 - 4  
Com 20:10 Tuin en Kunstgras Sportcafe De Geer 6 - 5  

Maandag 27 november 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 20:45 Verstegen bestratingen Heijmans Geffen 8 - 2  
Com 21:20 Bosch v Wanrooij Waterwerk RVS 5 - 1  
Com 21:55 Cafe Boetje Tielemans hekwerk 2 - 11  

Maandag 4 december 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Tielemans hekwerk Verstegen bestratingen 10 - 3  
Com 19:35 Waterwerk RVS Tuin en Kunstgras 3 - 7  
Com 20:10 Sportcafe De Geer Cafe Boetje 7 - 2  

Maandag 11 december 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 20:45 Heijmans Geffen Bosch v Wanrooij 5 - 2  
Com 21:20 Sportcafe De Geer Verstegen bestratingen 2 - 8  
Com 21:55 Waterwerk RVS Cafe Boetje 0 - 2  

Maandag 15 januari 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Heijmans Geffen Tielemans hekwerk 3 - 7  
Com 19:35 Bosch v Wanrooij Tuin en Kunstgras 4 - 6  
Com 20:10 Verstegen bestratingen Waterwerk RVS 3 - 5  

Maandag 22 januari 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 20:45 Cafe Boetje Bosch v Wanrooij 5 - 5  
Com 21:20 Tielemans hekwerk Sportcafe De Geer 6 - 2  
Com 21:55 Tuin en Kunstgras Heijmans Geffen 5 - 4  

Maandag 29 januari 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Waterwerk RVS Tielemans hekwerk 1 - 11  
Com 19:35 Bosch v Wanrooij Verstegen bestratingen 3 - 4  
Com 20:10 Tuin en Kunstgras Cafe Boetje 12 - 4  

Maandag 5 februari 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 20:45 Heijmans Geffen Sportcafe De Geer 3 - 2  
Com 21:20 Verstegen bestratingen Tuin en Kunstgras 4 - 5  
Com 21:55 Tielemans hekwerk Bosch v Wanrooij 7 - 1  

Maandag 26 februari 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Sportcafe De Geer Waterwerk RVS 0 - 3  
Com 19:35 Cafe Boetje Heijmans Geffen 3 - 1  
Com 20:10 Tuin en Kunstgras Tielemans hekwerk 2 - 6  

Maandag 5 maart 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 20:45 Bosch v Wanrooij Sportcafe De Geer 3 - 2  
Com 21:20 Heijmans Geffen Waterwerk RVS 4 - 0  
Com 21:55 Cafe Boetje Verstegen bestratingen 1 - 1  

Maandag 12 maart 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Heijmans Geffen Verstegen bestratingen 2 - 1  
Com 19:35 Tielemans hekwerk Cafe Boetje 6 - 1  
Com 20:10 Sportcafe De Geer Tuin en Kunstgras 3 - 7  

Maandag 19 maart 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 20:45 Waterwerk RVS Bosch v Wanrooij 4 - 3  
Com 21:20 Verstegen bestratingen Tielemans hekwerk 0 - 2  

Maandag 26 maart 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Cafe Boetje Sportcafe De Geer 4 - 3  

Maandag 9 april 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 19:00 Tuin en Kunstgras Waterwerk RVS 5 - 2  

Maandag 16 april 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com 20:45 Bosch v Wanrooij Heijmans Geffen 3 - 5


Topscorers

Speler: Club: Doelpunten
Marco van Lokven Tielemans hekwerk 35
Perry van Herpen Sportcafe De Geer 17
Rob van de Ven Tuin en Kunstgras 17
Hein de Kinderen Tuin en Kunstgras 16
Frank van de Ven Tuin en Kunstgras 12
Tim Bissels Heijmans Geffen 12
Noud Ploegmakers Tuin en Kunstgras 10
Tom van de Ven Tuin en Kunstgras 10
Bas Visschers Tielemans hekwerk 9
Rick Pennings Bosch v Wanrooij 9
Jeroen Korsten Tielemans hekwerk 8
Rens Korsten Tielemans hekwerk 8
Ken Bissels Heijmans Geffen 7
Mike van de Haterd Bosch v Wanrooij 7
Mike van Lokven Tuin en Kunstgras 7
Paul Verhoeven Waterwerk RVS 7
Rick Roovers Tuin en Kunstgras 7
Thomas de Laat Tielemans hekwerk 7
Wessel van der Heijden Bosch v Wanrooij 7
Bob van Iersel Cafe Boetje 6
Chris Ottens Verstegen bestratingen 6
Laurens de Reuver Bosch v Wanrooij 6
Rens Rovers Verstegen bestratingen 6
Rik Korsten Verstegen bestratingen 6
Sjors van de Braak Verstegen bestratingen 6
Sven Thissen Bosch v Wanrooij 6
Aron van Buren Cafe Boetje 5
Dani Haas Heijmans Geffen 5
Joeri Roovers Tielemans hekwerk 5
Pim Visschers Tielemans hekwerk 5
Rob Gabriels Tielemans hekwerk 5
Thijn Vos Cafe Boetje 5
Thijs van Druenen Verstegen bestratingen 5
Twan van Santvoort Bosch v Wanrooij 5
Julian van Wanrooij Cafe Boetje 4
Mark Ruijssenaars Waterwerk RVS 4
Michael van den Heuvel Heijmans Geffen 4
Sander van der Heijden Waterwerk RVS 4
Tim van de Brand Tuin en Kunstgras 4
Wouter van Sonsbeek Sportcafe De Geer 4
Danny van Zoggel Verstegen bestratingen 3
Duncan Post Sportcafe De Geer 3
Jordy van Sleeuwen Verstegen bestratingen 3
Martijn van Erp Sportcafe De Geer 3
Nicky van der Heijden Verstegen bestratingen 3
Rick van de Leest Tielemans hekwerk 3
Robin Bloks Cafe Boetje 3
Thijs Kappen Waterwerk RVS 3
Bart Hoeben Heijmans Geffen 2
Frank van Herpen Heijmans Geffen 2
Gijs Verhagen Cafe Boetje 2
Glenn van den Boogaard Heijmans Geffen 2
Jason Verhoeven Bosch v Wanrooij 2
Jens Verhagen Sportcafe De Geer 2
Joris Razenberg Verstegen bestratingen 2
Lars Hendriks Heijmans Geffen 2
Luuk van der Doelen Verstegen bestratingen 2
Luuk Visschers Verstegen bestratingen 2
Nick van Iersel Cafe Boetje 2
Ramon Maas Verstegen bestratingen 2
Rene van Erp Sportcafe De Geer 2
Rens Smits Waterwerk RVS 2
Roel van Erp Cafe Boetje 2
Roy Kievits Verstegen bestratingen 2
Roy van Heertum Tielemans hekwerk 2
Roy van Schaijk Cafe Boetje 2
Stef van der Heijden Heijmans Geffen 2
Tom Kuper Waterwerk RVS 2
Willem van Santvoort Verstegen bestratingen 2
Wouter Bijveld Cafe Boetje 2
Dirk van Zandvoort Heijmans Geffen 1
Eric Bissels Heijmans Geffen 1
Erwin van Herpen Sportcafe De Geer 1
Hans de Kinderen Waterwerk RVS 1
Jaimy Kievits Verstegen bestratingen 1
Joeri Strik Cafe Boetje 1
John Hubers Heijmans Geffen 1
Joost van Erp Sportcafe De Geer 1
Mitchel van den Heuvel Waterwerk RVS 1
Niels Brands Heijmans Geffen 1
Paul van Rosmalen Cafe Boetje 1
Rik van Roosmalen Cafe Boetje 1
Stan van Bergen Tielemans hekwerk 1
Stef de Groot Waterwerk RVS 1
Stijn Schippers Heijmans Geffen 1
Thijs Schuurmans Cafe Boetje 1
Tom Appelboom Sportcafe De Geer 1
Tom Vos Sportcafe De Geer 1



2e klasse

  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Lokven bestrating 18 12 2 4 38 76 55 21  kampioen
2 Geffe-zuid 18 11 4 3 37 74 43 31  
3 Boetje 2 18 9 4 5 31 76 46 30  
4 Fransen bestrating 18 9 2 7 29 59 63 -4  
5 Cafe/zaal 't Haasje 18 7 0 11 21 54 66 -12  
6 De Geer 2 18 3 4 11 13 50 66 -16  
7 DVSS 18 1 6 11 9 48 98 -50  


Wedstrijdoverzicht


Maandag 9 oktober 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Geffe-zuid vrij   -    
Com 20:45 Fransen bestrating Cafe/zaal 't Haasje 3 - 2  
Com 21:20 Lokven bestrating DVSS 4 - 3  
Com 21:55 Boetje 2 De Geer 2 2 - 2  

Maandag 16 oktober 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Boetje 2   -    
Com 19:00 Cafe/zaal 't Haasje Geffe-zuid 2 - 4  
Com 19:35 DVSS Fransen bestrating 2 - 9  
Com 20:10 De Geer 2 Lokven bestrating 0 - 4  

Maandag 23 oktober 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Cafe/zaal 't Haasje vrij   -    
Com 20:45 Geffe-zuid DVSS 2 - 2  
Com 21:20 Fransen bestrating De Geer 2 3 - 2  
Com 21:55 Lokven bestrating Boetje 2 2 - 2  

Maandag 30 oktober 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Lokven bestrating   -    
Com 19:00 DVSS Cafe/zaal 't Haasje 3 - 7  
Com 19:35 De Geer 2 Geffe-zuid 2 - 5  
Com 20:10 Boetje 2 Fransen bestrating 4 - 1  

Maandag 6 november 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - DVSS vrij   -    
Com 20:45 Fransen bestrating Lokven bestrating 4 - 2  
Com 21:20 Geffe-zuid Boetje 2 5 - 2  
Com 21:55 Cafe/zaal 't Haasje De Geer 2 6 - 1  

Maandag 13 november 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Fransen bestrating vrij   -    
Com 19:00 De Geer 2 DVSS 3 - 3  
Com 19:35 Boetje 2 Cafe/zaal 't Haasje 2 - 4  
Com 20:10 Lokven bestrating Geffe-zuid 2 - 8  

Maandag 20 november 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij De Geer 2   -    
Com 20:45 Cafe/zaal 't Haasje Lokven bestrating 3 - 7  
Com 21:20 DVSS Boetje 2 4 - 11  
Com 21:55 Geffe-zuid Fransen bestrating 3 - 1  

Maandag 27 november 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Geffe-zuid   -    
Com 19:00 De Geer 2 Boetje 2 1 - 3  
Com 19:35 DVSS Lokven bestrating 1 - 6  
Com 20:10 Cafe/zaal 't Haasje Fransen bestrating 1 - 3  

Maandag 4 december 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Boetje 2 vrij   -    
Com 20:45 Lokven bestrating De Geer 2 4 - 1  
Com 21:20 Fransen bestrating DVSS 6 - 6  
Com 21:55 Geffe-zuid Cafe/zaal 't Haasje 4 - 2  

Maandag 11 december 2017
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Cafe/zaal 't Haasje   -    
Com 19:00 DVSS Geffe-zuid 4 - 4  
Com 19:35 De Geer 2 Fransen bestrating 4 - 6  
Com 20:10 Boetje 2 Lokven bestrating 2 - 3  

Maandag 15 januari 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Lokven bestrating vrij   -    
Com 20:45 Fransen bestrating Boetje 2 2 - 0  
Com 21:20 Geffe-zuid De Geer 2 2 - 4  
Com 21:55 Cafe/zaal 't Haasje DVSS 6 - 2  

Maandag 22 januari 2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij DVSS   -    
Com 19:00 Boetje 2 Geffe-zuid 3 - 3  
Com 19:35 De Geer 2 Cafe/zaal 't Haasje 2 - 3  
Com 20:10 Lokven bestrating Fransen bestrating 2 - 2  

Maandag 29 januari 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Fransen bestrating   -    
Com 20:45 Geffe-zuid Lokven bestrating 6 - 4  
Com 21:20 Cafe/zaal 't Haasje Boetje 2 4 - 5  
Com 21:55 DVSS De Geer 2 3 - 3  

Maandag 5 februari 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - De Geer 2 vrij   -    
Com 19:00 Boetje 2 DVSS 2 - 2  
Com 19:35 Fransen bestrating Geffe-zuid 1 - 3  
Com 20:10 Lokven bestrating Cafe/zaal 't Haasje 6 - 2  

Maandag 26 februari 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Geffe-zuid vrij   -    
Com 20:45 Boetje 2 De Geer 2 8 - 2  
Com 21:20 Fransen bestrating Cafe/zaal 't Haasje 4 - 5  
Com 21:55 Lokven bestrating DVSS 5 - 4  

Maandag 5 maart 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Boetje 2   -    
Com 19:00 Cafe/zaal 't Haasje Geffe-zuid 4 - 3  
Com 19:35 De Geer 2 Lokven bestrating 4 - 6  
Com 20:10 DVSS Fransen bestrating 1 - 4  

Maandag 12 maart 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Cafe/zaal 't Haasje vrij   -    
Com 20:45 Geffe-zuid DVSS 5 - 1  
Com 21:20 Fransen bestrating De Geer 2 5 - 3  
Com 21:55 Lokven bestrating Boetje 2 1 - 7  

Maandag 19 maart 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij Lokven bestrating   -    
Com 19:00 DVSS Cafe/zaal 't Haasje 3 - 2  
Com 19:35 De Geer 2 Geffe-zuid 3 - 3  
Com 20:10 Boetje 2 Fransen bestrating 7 - 1  

Maandag 26 maart 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - DVSS vrij   -    
Com 19:35 Fransen bestrating Lokven bestrating 4 - 8  
Com 20:10 Cafe/zaal 't Haasje De Geer 2 0 - 3  
Com 20:45 Geffe-zuid Boetje 2 5 - 4  

Maandag 9 april 2018
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - Fransen bestrating vrij   -    
Com 19:35 Boetje 2 Cafe/zaal 't Haasje 3 - 0  
Com 20:10 De Geer 2 DVSS 10 - 0  
Com 20:45 Lokven bestrating Geffe-zuid 2 - 1  

Maandag 16 april 201
  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Com - vrij De Geer 2   -    
Com 19:00 DVSS Boetje 2 4 - 9  
Com 19:35 Geffe-zuid Fransen bestrating 8 - 0  
Com 20:10 Cafe/zaal 't Haasje Lokven bestrating 1 -

8


Topscorers

Speler: Club: Doelpunten
Huub van Santvoort Lokven bestrating 32
Bjorn Herngreen Boetje 2 30
Chris Ploegmakers DVSS 23
Dave van Grunsven Geffe-zuid 20
Wouter Verstegen Cafe/zaal 't Haasje 19
Erik de Groot Fransen bestrating 17
Rik Loeffen De Geer 2 17
Wil van Santvoort Lokven bestrating 16
Bram de Kok Boetje 2 12
Maikel van de Hurk De Geer 2 12
John Pennings Geffe-zuid 10
Ruud Vorstenbosch Geffe-zuid 10
Jordi Hartogs Boetje 2 9
Tijs van Nistelrooij Fransen bestrating 9
Danny Cremers Cafe/zaal 't Haasje 8
Henk Damen Boetje 2 8
Kevin Gloudemans De Geer 2 8
Maarten Klerx Fransen bestrating 8
Paul de Groot Fransen bestrating 8
Ivo van de Ekker Cafe/zaal 't Haasje 7
Patrick Jagers Geffe-zuid 7
Twan van Grunsven Lokven bestrating 7
Dave van Schijndel DVSS 6
Jorg van Lokven Lokven bestrating 6
Roel Gevers Cafe/zaal 't Haasje 6
Teun Romme Boetje 2 6
Mike van de Hurk Geffe-zuid 5
Ron Coppens Lokven bestrating 5
Teun Govers Geffe-zuid 5
Albert van Hammond Lokven bestrating 4
Bart Verhagen Geffe-zuid 4
Crist Schoones Lokven bestrating 4
Jordy van Hoorn Cafe/zaal 't Haasje 4
Kylian van Helvoirt DVSS 4
Pieter Hulsen De Geer 2 4
Randy van Hoorn De Geer 2 4
Hugo van der Zande Geffe-zuid 3
Joop van Sleeuwen Fransen bestrating 3
Mark Schuurmans Geffe-zuid 3
Martijn van Dinther DVSS 3
Paul Fransen Fransen bestrating 3
Rob van Nistelrooij Fransen bestrating 3
Robert Jagers Fransen bestrating 3
Willem Coelen DVSS 3
Jeroen van der Doelen Cafe/zaal 't Haasje 2
Joost van de Hagen Boetje 2 2
Kenny van Schijndel DVSS 2
Kevin van Weert DVSS 2
Niels Verbruggen Geffe-zuid 2
Patrick Hoedemakers DVSS 2
Paul Maas Fransen bestrating 2
Robin Jonker Cafe/zaal 't Haasje 2
Rubin van de Bovenkamp Cafe/zaal 't Haasje 2
Thomas van der Doelen Boetje 2 2
Bram Stadhouders Cafe/zaal 't Haasje 1
Coen van Wanrooij De Geer 2 1
Dave Verstegen Boetje 2 1
Davey van Lieverloo De Geer 2 1
Glenn de Kinderen Geffe-zuid 1
Ian Brands Boetje 2 1
Jarno van Lokven Lokven bestrating 1
John Emons Cafe/zaal 't Haasje 1
John van Loon Fransen bestrating 1
Joost Janssen Boetje 2 1
Luuc van de Berg De Geer 2 1
Maikel van Weert DVSS 1
Roy van Schijndel DVSS 1
Roy Vos De Geer 2 1
Wout van Oorschot Cafe/zaal 't Haasje 1


ZZV Beker Beker zaal

ZZV Beker Beker zaal - finale


Speelronde 5: 23-04-2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Bek 19:00 Tielemans hekwerk* Bosch v Wanrooij 7 - 0  

ZZV Beker Beker zaal - 1/2 finale


Speelronde 4: 19-02-2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Bek 19:00 Lokven bestrating Tielemans hekwerk* 2 - 10  
Bek 19:45 Tuin en Kunstgras Bosch v Wanrooij* 6 - 6  

ZZV Beker Beker zaal - 1/4 finale terugwedstrijd


Speelronde 3: 08-01-2018

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Bek 19:00 Waterwerk RVS Tielemans hekwerk* 5 - 5  
Bek 19:45 Heijmans Geffen Bosch v Wanrooij* 2 - 0  
Bek 20:30 Verstegen bestratingen Tuin en Kunstgras* 3 - 4  
Bek 21:15 Lokven bestrating* Boetje 2 7 - 4  

ZZV Beker Beker zaal - 1/4 finale heenwedstrijd


Speelronde 2: 18-12-2017

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Bek 19:00 Boetje 2* Lokven bestrating 4 - 3  
Bek 19:45 Tuin en Kunstgras* Verstegen bestratingen 8 - 3  
Bek 20:30 Bosch v Wanrooij* Heijmans Geffen 4 - 1  
Bek 21:15 Tielemans hekwerk* Waterwerk RVS 8 - 1  

ZZV Beker Beker zaal - ronde 1


Speelronde 1: 18-09-2017

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Bek 19:00 Heijmans Geffen* Geffe-zuid 4 - 3  
Bek 19:40 Verstegen bestratingen Tuin en Kunstgras* 3 - 11  
Bek 20:20 Bosch v Wanrooij* Waterwerk RVS 4 - 1  
Bek 21:00 Tielemans hekwerk Cafe Boetje 5 - 5  
Bek 21:40 Fransen bestrating Lokven bestrating* 1 - 7  


Speelronde 1: 25-09-2017

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Bek 19:00 Waterwerk RVS* DVSS 9 - 3  
Bek 19:40 Cafe Boetje De Geer 2 4 - 4  
Bek 20:20 Lokven bestrating* Sportcafe De Geer 7 - 2  
Bek 21:00 Geffe-zuid Boetje 2* 5 - 8  
Bek 21:40 Tuin en Kunstgras* Cafe/zaal 't Haasje 16 - 6  


Speelronde 1: 02-10-2017

  Aanvang Thuis Uit Uitslag  
Bek 19:00 Sportcafe De Geer Fransen bestrating 5 - 5  
Bek 19:40 De Geer 2 Tielemans hekwerk* 0 - 11  
Bek 20:20 Boetje 2* Heijmans Geffen 5 - 3  
Bek 21:00 Cafe/zaal 't Haasje Verstegen bestratingen* 2 - 8  
Bek 21:40 DVSS Bosch v Wanrooij* 2 - 3