Zaal 2010-2011

                                  

                                                       Eindstand 2010-2011 Klasse 1 (deel 2)

 

Team

WG

WI

GL

VL

PU

DV

DT

1

Nistelrooij/Santvoort

10

8

1

1

52

55

25

2

Cafe Kerkzicht

10

6

1

3

50

50

26

3

Taxi v Nistelrooij

10

5

1

4

40

37

44

4

Verstegen bestratingen

10

4

1

5

33

26

36

5

Lokven bestrating

10

2

2

6

33

19

29

6

Sportcafe De Geer

10

2

0

8

25

23

50

Puntenaantal en doelsaldo = deel 1 + deel 2


                                                                 Uitslagen 2010-2011 Klasse 1

 

Lok

Ver

Gee

Nis

Tax

Ker

Lokven bestrating

 *

2-3

6-3

1-4

0-4

3-1

Verstegen bestratingen

1-1

3-2

4-9

3-6

2-4

Sportcafe De Geer

5-4

1-2

3-4

0-5

0-12

Nistelrooij/Santvoort

5-0

3-1

4-3

13-1

5-2

Taxi v Nistelrooij

2-1

7-3

3-4

4-4

2-7

Cafe Kerkzicht

1-1

1-4

7-2

6-4

9-3


                                                               Topscorer 1e klasse

Rob Gabriels (Nistelrooij/Santvoort)

43

Rik Korsten (Cafe Kerkzicht)

34

Tijs v Nistelrooij (Nistelrooij/Santvoort)

24

Jeroen Korsten (Nistelrooij/Santvoort)

22

Robbie v Nistelrooij (Taxi v Nistelrooij)

22

Ronnie Hoedemakers (Nistelrooij/Santvoort)

21

Wouter van Sonsbeek (Sportcafe De Geer)

21

Joris Razenberg (Cafe Kerkzicht)

20

Bart v Nistelrooij (Taxi v Nistelrooij)

18

Danny Leenders (Cafe Kerkzicht)

18

Daan v Alebeek (Verstegen bestratingen)

15

Geert vd Hurk (Cafe Kerkzicht)

13

Jochem Hoedemakers (Nistelrooij/Santvoort)

12

Danny v Zoggel (Verstegen bestratingen)

10

Geert Draad (Sportcafe De Geer)

10

Martijn Coelen (Taxi v Nistelrooij)

10

Ramon Maas (Cafe Kerkzicht)

10

Ruud Tielemans (Taxi v Nistelrooij)

10

Willem v Santvoort (Verstegen bestratingen)

10

Twan v Grunsven (Lokven bestrating)

9

Albert v Hamond (Lokven bestrating)

8

Thijs v Druenen (Verstegen bestratingen)

8

Wesly v Nistelrooij (Taxi v Nistelrooij)

8

Wil v Santvoort (Lokven bestrating)

8

Rene v Erp (Sportcafe De Geer)

7

Geert Korsten (Nistelrooij/Santvoort)

6

Mark Hurkens (Nistelrooij/Santvoort)

6

Mike Megens (Sportcafe De Geer)

6

Rik v Bergen (Taxi v Nistelrooij)

6

Roy Kievits (Verstegen bestratingen)

6

Jarno v Sonsbeek (Sportcafe De Geer)

5

Jurgen Lunenburg (Taxi v Nistelrooij)

5

Martijn v Erp (Sportcafe De Geer)

5

Nicky vd Heijden (Verstegen bestratingen)

5

Bas van Venrooij (Taxi v Nistelrooij)

4

Donny v Herpen (Nistelrooij/Santvoort)

4

Joost Pels (Cafe Kerkzicht)

4

Kris Ploegmakers (Cafe Kerkzicht)

4

Mark v Santvoort (Lokven bestrating)

4

Ron v Bergen (Verstegen bestratingen)

4

Joost van Erp (Sportcafe De Geer)

3

Marijn Jansen (Cafe Kerkzicht)

3

Mark v Nistelrooij (Taxi v Nistelrooij)

3

Tom vd Ven (Taxi v Nistelrooij)

3

Christ Schoones (Lokven bestrating)

2

Jens Verhagen (Sportcafe De Geer)

2

Mark v Roosmalen (Nistelrooij/Santvoort)

2

Teun v Lokven (Lokven bestrating)

2

Anton vd Berg (Lokven bestrating)

1

Cris Ottens (Cafe Kerkzicht)

1

Ismo Meijer (Nistelrooij/Santvoort)

1

Joris vd Doelen (Lokven bestrating)

1

Maarten Coppens (Lokven bestrating)

1

Maarten v Schijndel (Nistelrooij/Santvoort)

1

Nol Govers (Verstegen bestratingen)

1

Paul de Groot (Taxi v Nistelrooij)

1

Roy v Schijndel (Cafe Kerkzicht)

1

Sander Korsten (Taxi v Nistelrooij)

1

Thicho Smulders (Taxi v Nistelrooij)

1

                

                                                 Eindstand 2010-2011 Klasse 2 (deel 2)

 

Team

WG

WI

GL

VL

PU

DV

DT

1

FC Lunenburg

10

9

1

0

39

64

18

2

Cafe Boetje

10

8

1

1

36

87

27

3

Fransen bestratingen

10

5

1

4

28

44

33

4

Boetje 2

10

4

1

5

22

28

36

5

BHK Langens

10

2

0

8

9

20

60

6

GBKC

10

0

0

10

0

15

84

    Puntenaantal en doelsaldo = deel 1 + deel 2

                                                

                                                                        Uitslagen Klasse 2

 

Gbk

Boe

Caf

Bhk

Lun

Fra

GBKC

 *

0-6

2-17

3-6

3-13

3-5

Boetje 2

5-1

0-10

6-2

0-5

0-2

Cafe Boetje

12-0

6-2

10-1

2-2

10-7

BHK Langens

5-1

0-6

4-11

1-7

0-2

FC Lunenburg

7-0

9-2

6-4

4-0

4-1

Fransen bestratingen

8-2

1-1

3-5

10-1

5-7

         

                                                          Eindstand  2010-2011 deel 1 

 

Team

WG

WI

GL

VL

PU

DV

DT

1

Cafe Kerkzicht

11

10

1

0

31

60

18

2

Nistelrooij/Santvoort

11

9

0

2

27

91

28

3

Lokven bestrating

11

8

1

2

25

58

24

4

Taxi v Nistelrooij

11

7

3

1

24

61

23

5

Verstegen bestratingen

11

6

2

3

20

34

25

6

Sportcafe De Geer

11

6

1

4

19

37

37

7

Fransen bestratingen

11

4

0

7

12

25

55

8

FC Lunenburg

11

3

2

6

11

47

48

9

Cafe Boetje

11

3

2

6

11

27

33

10

Boetje 2

11

3

0

8

9

27

45

11

BHK Langens

11

1

0

10

3

23

66

12

GBKC

11

0

0

11

0

23

111

nr 1-6 naar 1e klasse
nr 7-12 naar 2e klasse
                                                               Uitslagen 2010-2011 deel 1 

 

Nis

Caf

Tax

ker

Fc

Ver

Lok

Spo

Fra

Bhk

Boe

Gbk

Nistelrooij/Santvoort

 *

5-3

4-7

1-3

***

6-2

***

***

15-1

***

***

***

Cafe Boetje

***

***

***

2-2

0-5

1-5

2-3

***

5-0

3-0

***

Taxi v Nistelrooij

***

1-1

1-2

***

4-1

***

***

9-3

8-0

***

***

Cafe Kerkzicht

***

3-1

***

3-0

2-2

***

***

8-1

9-2

8-2

***

FC Lunenburg

3-15

***

0-7

***

2-2

***

***

***

8-3

7-1

***

Verstegen bestratingen

***

***

***

***

***

1-4

3-1

***

3-2

3-1

10-2

Lokven bestrating

2-7

***

3-3

2-4

4-2

***

***

6-0

***

***

11-0

Sportcafe De Geer

0-8

***

3-3

4-8

6-3

***

1-5

***

***

***

5-2

Fransen bestratingen

***

4-0

***

***

2-1

1-2

***

2-3

5-4

1-3

***

BHK Langens

4-9

***

***

***

***

***

3-7

1-8

***

2-4

2-0

Boetje 2

1-2

***

4-6

***

***

***

2-9

0-3

***

***

9-1

GBKC

2-19

5-9

2-12

2-10

3-19

***

***

***

4-5

***

***


                                                   Topscorer 2e klasse

Huub v Santvoort (Lokven bestrating)

37

Mark Peters (FC Lunenburg)

31

Ton van Schadewijk (Cafe Boetje)

28

Luuk vd Doelen (FC Lunenburg)

27

Partick Dortmans (Cafe Boetje)

27

Teun Romme (Boetje 2)

19

Jeroen Langens (Fransen bestratingen)

18

Kenny v Uden (BHK Langens)

15

Michel van Lieshout (Cafe Boetje)

15

Dennie Hoedemakers (FC Lunenburg)

13

Roy Schuffelers (Cafe Boetje)

13

Bram de Kok (Boetje 2)

12

Nick Bijveld (FC Lunenburg)

12

Bart Savelkouls (GBKC)

11

Clement Stoof (BHK Langens)

11

Mark vd Biezen (FC Lunenburg)

11

Jasper Vrijssen (FC Lunenburg)

10

Paul Fransen (Fransen bestratingen)

9

Dave Geurts (BHK Langens)

8

Jordy v Sleeuwen (Fransen bestratingen)

7

Dave Verstegen (Boetje 2)

6

Eric van Schijndel (GBKC)

6

Joost vd Hagen (Boetje 2)

6

Luc Vissers (FC Lunenburg)

6

Peter Kerkhof (Fransen bestratingen)

6

Pim van der Doelen (Cafe Boetje)

6

Sjoof v Nistelrooij (Fransen bestratingen)

6

Han vd Broek (GBKC)

5

Joop v Sleeuwen (Fransen bestratingen)

5

Marcel Wakonig (Cafe Boetje)

5

Perry van Schijndel (Fransen bestratingen)

5

Rob v Nistelrooij (Fransen bestratingen)

5

Rudy van Bergen (GBKC)

5

Ad Schippers (Fransen bestratingen)

4

Alex de Veer (Boetje 2)

4

Bart Hoeben (Cafe Boetje)

4

Jordy Hartogs (Boetje 2)

4

Joris v Zandvoort (GBKC)

4

Richard Dortmans (Cafe Boetje)

4

Coen Friezen (BHK Langens)

3

Jochem Romme (Cafe Boetje)

3

Maarten Klerks (Fransen bestratingen)

3

Paul Romeijnders (GBKC)

3

Danny Kerkhof (GBKC)

2

Gerben Ceelen (BHK Langens)

2

Harm Wingens (Boetje 2)

2

Marinus vd Heijden (Cafe Boetje)

2

Pieter Wingens (BHK Langens)

2

Ruud vd Doelen (Cafe Boetje)

2

Djim vd Bovenkamp (Boetje 2)

1

Koen v Wanrooij (BHK Langens)

1

Maarten Stoof (BHK Langens)

1

Mark Savelkouls (Cafe Boetje)

1

Niels Verbruggen (Cafe Boetje)

1

Sven Thissen (FC Lunenburg)

1

                       ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                       Beker 2010-2011

1e Ronde

Boetje 2 

-

Cafe Boetje * wns

2-2

BHK Langens 

-

Taxi v Nistelrooij 

  0-12

Nistelrooij/Santvoort 

-

Lokven bestrating 

2-4

Fransen bestratingen 

-

FC Lunenburg 

3-4

Verstegen bestratingen 

-

Sportcafe De Geer 

4-2

GBKC 

-

Cafe Kerkzicht 

4-7

6 winnaars en 2 beste verliezers door naar 1/4 finale


¼ finale

Cafe Boetje 

-

Cafe Kerkzicht 

1-2

Taxi van Nistelrooij* wns

-

Boetje 2 

3-3

Lokven bestrating 

-

Fransen bestratingen 

4-3

FC Lunenburg 

-

Verstegen bestratingen 

3-1

                                               

½ finale

Cafe Kerkzicht 

-

FC Lunenburg* wns

3-3

Taxi van Nistelrooij 

-

Lokven bestrating 

2-0

finale

FC Lunenburg 

-

Taxi van Nistelrooij 

3-1